Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok a barátomról?

Figyelt kérdés
22 vagyok, lány, a barátom pedig 23. Nagyon jól megértjük egymást, kedves, értelmes, érzékeny fiú. Szoktunk csinálni furcsa dolgokat együtt, például olyat, hogy a szobában leülünk egymással szemben egy egy székre meztelenül és játszunk magunkkal. Ilyenkor sokat nevetünk is, de közben azért élvezetesek is ezek a játékok. Most viszont egy kicsit meglepődtem. A barátom azt mondta, mutat valamit, de megígértette velem, hogy nem mondhatom el senkinek és nem szabad hisztit csapnom a dologból. Hát, ő, hogy mondjam, egy elég érdekes pózba helyezkedett, és a saját péniszét izgatta a szájával. Szopta magát, nem tudom máshogy mondani. Eléggé megütődtem rajta először, nem tudtam, hogy nevessek vagy mit csináljak. Végül inkább abbahagyta, és próbált viccelődni, de nem tudom, mit gondoljak. Van olyan lány, aki járt hasonlóan? Ti hogy kezeltétek? Én azt sem tudom, mit mondjak neki, azóta nem beszéltünk erről a dologról. Ettől eltekintve nagyon jól megvagyunk, tényleg érzelmi alapú a kapcsolatunk, nem csak a szexről szól, és szeretem most is, de azért egy kicsit ez már furcsa, nem?

2016. júl. 7. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Barátod mázlista :D semmi különöset nem kell hozzá szólnod szerintem.
2016. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

:DD gyakorikérdések, imádlak! te vagy a legjobb :DDD


kérdező, barátod lehet, kicsit nárcisztikus, de az még nem a világ. :DD de komolyan, lányismerőseimet hallgatva úgy tűnik, a legtöbb srác elég érzéketlen, meg s*eggfej. komolyabb hibáik vannak, mint a te barátodnak, hidd el. szerintem máskor segíts neki a dologban, azt tuti imádná :DDD


26/F

2016. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy itt a pasik gyakran hiszik magukat lanyoknak.....:) (mert ugy lanyok valaszara kivancsi a kedves kerdezo :D )


Nos kerdezo lehet engem is meglepett volna elsore a latvany viszont ha valoban erzelmi alapu lenne a kapcsolat es szeretnenk egymast a parommal egyaltalan nem csinalnek ebbol problemat.

Az,hogy ezt a dolgot megmutatta neked fogd fel pozitivumnak elvegre megbizott benned es eltudta annyira engedni magat,hogy megmutassa neked a "legsotetebb" titkait is.Megnyilt elotted ez pedig csakis a jo bizalmi kapcsolatnak koszonheto.


Nemhinnem,hogy errol most beszelgetned kellene vele,csak ha o felhozza a temat.

En inkabb azon lennek,hogy tobbet ne keljen ilyen lehetosegekhez folyamodnia,hanem segitenek en neki az oromszerzesben! ;)

Sok sikert nektek!

L.

2016. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDDDD WTF
2016. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Szerintem én most kapcsolom ki a számítógépet mára.
2016. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
én úgy felröhögtem a kérdésen és a válaszokon, hogy kifolyt a taknyom is :DDDD
2016. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj én ebből nem csinálnék nagy ügyet, bár tényleg furcsa látvány lehet élőben:D Ha meg tudnám csinálni (nőként) én is kipróbálnám hogy milyen, nincs ebben semmi szerintem, csak szokatlan:D
2016. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

"Ha meg tudnám csinálni (nőként) én is kipróbálnám hogy milyen, nincs ebben semmi szerintem, csak szokatlan:D"


Rrrrrrrrr... :D

26/F

2016. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem velem történnek ilyen dolgok?
2016. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%

Holnap reggeli hír:

Az éjszaka folyamán rejtélyes halálesetek történtek szerte az országban. A tömeges, furcsa eseteket a szakértők még vizsgálják. Nem kizárt, hogy az esetek között összefüggés áll fenn. Erre enged következtetni, hogy az áldozatok valamennyien fiatal fiúk és lányok voltak, akikre meztelenül, furcsa pózban, kitört nyakkal találtak rá a szobájukban. Számítógépükön az utolsó megnyitott weblap a gyakorikérdések.hu volt. :DDD

2016. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!