Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti milyen oldalról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen oldalról rendeltetek magatoknak dildót?

Figyelt kérdés
És van választék? Megbízható? Normálisan szállítanak és jó minőségű? Jöhetnek linkek is hogy milyet vettetek és vélemény róla! Köszönöm a segítséget?
2016. júl. 7. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg ilyen nehéz?


23/F

2016. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

www.szexaruhaz.hu ... megbízhatóak / diszkrétek és nem aranyáras. ;) :D


Választékuk is van :D én a szilikon és bársony dildókat / mű.p.é.n.i.sz.e.k.e.t ajánlanám:D


A műanyagokat nem nagyon :/

2016. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eddig minden eszközt személyesen vettem meg a szexshopban.

Jobb azt megnézni, megfogni élőben, akkor biztosan nem ér meglepetés. 40/N

2016. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is személyesen vettem. először totál zavarban voltam, de aztán leesett hogy a boltban mások sem kenyérért mentek. Az eladók pedig nagyon kedvesek, és természetesen viselkednek, egyáltalán nem ciki
2016. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És én is személyesen vettem, szerintem is jobb úgy, ott láthatod, meg lehet kinézed neten és élőben mégsem azt választod, hanem másikat...én is így voltam. 36N
2016. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pont egy műanyagot néztem ki :D az a baj, hogy kis városban és a környéken nem igazán vannak ilyen boltok.
2016. júl. 7. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:

A műanyaggal sincs úgy baj... Pusztán csak sokkal élvezhetőbb a másik kettő... :D


Ha dobsz üzit megbeszéltjük ott :D

2016. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!