Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezekből a tulajdonságokból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekből a tulajdonságokból milyen lányt raknátok össze magatoknak?

Figyelt kérdés

Külső:

-magas(173+)/alacsony(165-)/átlagos(165-173)

-sovány/átlagos testalkat/telt/izmos/kövér

-szemüveges/nem szemüveges

-barna/szőke/vörös hajú

-telt/vékony ajkak

-barna/kék/zöld/szürke/fekete szemek

-hosszú/rövid haj

-hullámos/göndör/egyenes haj

-homokóra/banán/körte/alma alkat

-nagy/kis/közepes mellek


Belső:

-okos/átlagos/butácska

-barátságos/távolságtartó

-vadóc/félénk

-komoly/bolondos

-muzikális/művészi beállítottságú/sportimádó/gamer stb.


Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok! ^^

19L



2016. jún. 12. 15:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

én 190 vagyok ,de nekem ez az ideálom ezekből:

165-izmos(mármint formás izmos),szemüveg kb mindegy,barna,telt ajkak,kék vagy zöld szem, rövid haj,egyenes,homokóra,közepes mellek,okos,távolságtartó,vadóc,bolondos,gamer vagy művészi:D


kb ennyi.

2016. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

átlagos magasságú, átlagos testalkatú, nem szemüveges, barna hosszú hajú, kék szemű, egyenes hajú, homokóra alak, nagy mellű

okos, barátságos,vadóc,bolondos,sportimádó és művészi

2016. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Átlagos magas, vékony, a szemüveg az full mindegy, de mondjuk fekete vastagkeretes némelyik lányok olyan jól tud állni, hogy húha. Haj legyen hosszú, hullámos, színe mindegy, de ne extrém legyen. Szem mondjuk barna. Nem tudom milyen alkatok ezek a gyümölcsök, szóval azt hagyom, enyhén homokóra mondjuk. Közepes mellek. (Nekem a forma, keménység a jó, a mérete nem sokat számít)

Legyen okos, de legalább átlagos, mondjuk ha aranyosan butácska az se baj, de nem olyan legyen, mint egy biliárd dákó. Barátságos. Nappal félénkebb, este vadóc. Bolondos, legyen humora. Az utolsó azt nem tudom, nem baj ha szeret sportot, mert akkor még egy témánk van, nagyon ne legyen művészlélek.

Vége. 22/F

2016. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
37%

külső:

-alacsony

-átlagos

-szemüveges

-szőke

-telt ajkak

-barna szem

-hosszú haj

-hullámos haj

-körte alkat

-közepes mellek :)


belső:

-okos

-távolságtartó

-félénk

-bolondos

- game / táncos


<3 és ezzel az álomlánnyal járok egy osztályna

~Leszbi lány~

2016. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%

Ha magamat kéne leirnom akkor: magas, sovány, szemüveges, vörös, kicsit vékony ajak, kék szemek, rövid egyenes haj, homokóra alak, kis melek, átlagos, barátságos, vadóc, bolondos, művész,

De ha nekem kéne osszerakni akkor: magassagra átlagos, sovány, nem szemüveges, vörös, telt ajkak, kék szem, hosszú hullámos haj, homokóra alak, nagy mell, okos, barátkozó, vadóc, bolondos, művész, kár hogy ilyen lány nincs

2016. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

165 cm/izmos test/szemüveges/barna haj/telt ajak/zöld szem/hosszú egyenes haj/kis mellek/okos/barátságos/vadóc/bolondos/sportimádó


Majd ilyet rendelek, ha már lehet szexrobotot vásárolni... :)

2016. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 zóna_pocok ***** válasza:

-170- cm

-sportos, de nem túl izmos és nem is túl szálkás (utálom a kockahast egy lányon, brr)

-mindegy hogy szemüveges vagy sem

-hajszín is mindegy csak jól álljon neki

-telt ajak

-szemszín is mindegy, mindben van szép. is kevésbé szép is

-csakis a hosszú haj :D

-egyenes/hullámos haj

-homokóra alkat

-mellméret igazából nem fontos, inkább a formája érdekel


-okos

-hát itt bajban vagyok, mert alapvetően barátságost mondanék, de azok a lányok, akiket megszerettem inkább zárkózottak voltak, szóval mindegy :D

-félénk

-alapvetően bolondos, de ha kell azért tudjon komoly is lenne, szóval ne legyen gyerekes :)

-a művészi lányok is tetszenek, akik emiatt is kicsit bolondosabbak, de az is tetszik, ha sportol és van valami ezzel kapcsolatos célja, meg legalább szép formás lesz :D


És most adhatsz egy pacsit, hogy a török-horvát meccs közben inkább a kérdésedre szántam időt ennyi időt, telóról! :D

2016. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ment a pacsi mindenkinek, különösen a 7esnek :D
2016. jún. 12. 15:54
 9/21 A kérdező kommentje:

Páran kérdezték priviben, hogy én milyen vagyok. Leírom, hátha valakit érdekel még rajtuk kívül. :)

Külső:

-magas

-izmos, vagyis inkább sportos (nincs kockahasam, meg durván látszódó izmaim se)

-szemüveges

-barna haj

-telt ajkak

-barna szemek

-hosszú haj (kb. derékig érő)

-hullámos haj

-homokúra alkat

-nagy mellek (D)


Belső:

-okos (nem nagypofájúságnól, csak na :D)

-barátságos

-vadóc

-bolondos (de ha kell akkor komoly)

-muzikális és sportimádó

:)

2016. jún. 12. 15:59
 10/21 anonim ***** válasza:
Milyen török-horvát meccs van? Foci...?
2016. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!