Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan férfi, aki a hagyományos szexet részesíti előnyben?

Figyelt kérdés
Pl. nem akar análisan közösülni, nem akarja a torkomba nyomni a farkát, nem akarja a számba engedni a spermát, a hajamba, az arcomra...hanem csak keményen megdug, aztán összebújunk.
2016. júl. 6. 15:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

#7:

Nézz egy kicsit utána, amióta világ a világ, az összes népcsoport szexuális kultúrájában jelen van.


#10:

Jó nagy hülyeséget általánosítottál :-P Ezek és még sok más, ami tényleg extrémnek mondható számomra a mindennapi szex szerves része. Több mint egy évtizede gyakorlom a tantrikus szexet, jártas vagyok yoni masszázsban és tudatosan tanulok elméletben és gyakorlatban is egyéb erotikus masszázs technikákat. Gyakorlott vagyok többes szexben és swingerben, BDSM játékokban és egy rakás a témát érintő dologban, nem húzom. Viszont egy negyvenes, szemüveges, jól szituált, régi vágású "úriember" vagyok, ha civilben találkozol velem. Aki tökéletesen tisztában van önmagával, magas önismerettel rendelkezem, mind a hibáim, mind a pozitívumaim tekintetében, nincsenek felesleges frusztrációim, kinőttem már őket ... Na ennyit arról, hogy vajon a "bunkó, elnyomott" férfi -e az akinek a szexuális kultúrájában ilyesmik szerepelnek ;-)

2016. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

"Amiket felsoroltál azok a hagyományos szex részei :-P"


Pont annyira, mint amennyire a "hagyományos szex" részének tekinthetjük, ha a barátnőd/élettársad/feleséged egy felcsatolható pénisszel és egy tubus síkosítóval vár rád a hálószobában. xD

2016. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

#12:

Olyan is szokott lenni rendszeresen ;-)

2016. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%

1. Az anális szex az ókorban is létezett. Sőt, a dél-amerikai őslakos népeknél nagyon elterjedt volt már 500-1000 éve, is mint jó módszer a fogamzásgátlásra. De azt sem kell sokat ecsetelni, hogy a római-görög kultúrában is előszeretettel gyakorolták.


De oké, nem gond ha valaki nem szereti az anált. NEM GOND! Csak ne mondja, hogy az valami elképesztő őrült perverzség.


2. A szájba/arcra élvezéssel nem tudom mi a baj. Nekem ezt már nagyon kis visszafogott, konzervatívnak tűnő lányok is engedték. Nem értem miért baj ha 10-ből 1-2 szex ilyen módon ér véget


A kemény megdugás aztán összebújás pedig alap.

2016. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%
Igen, én is ilyen vagyok, feltéve ha az orális szex részedre is mehet. 36F
2016. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

14 es nek

nem birom ha ragad a hajam, olyan jo shamponjaim vannak most akkor azok helyett spricceltessem a hajam? raadasul ha utana osszebujunk beleszarad a hajamba az egesz trutymo.

2016. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16: Minél közelebb van a férfi farka a fejedhez, annál esélytelenebb hogy az anyag mellé menjen.


Nekem még sosem volt olyan hogy egy lány hajára lövelltem volna az ondóm, miközben szám szerint már több mint 100-szor biztos előfordult hogy az arcára élveztem.


Hidd el a férfiak tudnak célozni, kivéve TALÁN ha most csinálják először a dolgot. Nem kell a hajadből kiszedned semmit. Az egész anyag az állad és homlokod közé és vízszintesen a két füled közé fog menni


Nekem első alkalommal kb minden a nő orcáira, szájára, állára, orrára ment

2016. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem is ertem miert lett ilyen nagy divat az anal, valahogy nekem nincs gusztusom seggbe dugni senkit.Az oralis jatekok mehetnek oda-vissza, meg a puncis szex :D
2017. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!