Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan férfi, aki a hagyományos szexet részesíti előnyben?

Figyelt kérdés
Pl. nem akar análisan közösülni, nem akarja a torkomba nyomni a farkát, nem akarja a számba engedni a spermát, a hajamba, az arcomra...hanem csak keményen megdug, aztán összebújunk.
2016. júl. 6. 15:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Létezik :D
2016. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vagyunk még, persze:)
2016. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. Mindkét felet szeretem amúgy. Mikor milyen a kedvem.


23F

2016. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Amiket felsoroltál azok a hagyományos szex részei :-P
2016. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Sosem vonzott, hogy a nő arcára, hajába élvezzek, a mélytorok sem érdekel és az anál sem.


Kellemes orál és szex, kemény dugás és pihi, ez a tökéletes.


33/F

2016. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Nekem ezek jönnek be. Előjátékként a párom csiklójának nyelvvel történő izgatása, illetve az én péniszem ő általi szopogatása még alap, de utána egy jó punciba való szeretkezés majd összebújás számomra a tökéletes szex.
2016. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
4-es válaszoló Az anális szex mióta hagyományos szex? 22 N
2016. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ez teljesen jó, de néha azért jó mást is csinálni. Én szeretem az anált is, bár csak néha-néha - a normálisat jobban szeretem. Nem igénylem annyira azt sem, hogy szopjanak, bár szeretem. Viszont nyalni imádok és ha azt is elutasítja a nő, az már nálam a "rossz az ágyban" kategória. Nem szeretem ha mindent elutasít egy nő... roppant kiábrándító.


25F

2016. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az orál persze mehet oda-vissza.
2016. júl. 6. 15:49
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
szerintem amiket felsoroltál az a kisebbség, és csak szerencsétlenség volt, hogy ilyenekkel jöttél össze (habár van egy féle stílusa ezeknek a pasiknak, tudod bunkók, elnyomottak, ki akarják élni magukat)
2016. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!