Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen alakú lány nálatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alakú lány nálatok a határeset ha a duci kategóriáról beszélünk?

Figyelt kérdés

Nekem ilyesmi alakom van de nem nagyon van sikerem a pasiknál (nem szeretnék privátokat):/

[link]

18/L


2016. júl. 3. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb ilyen alakú a barátnőm és imádom, nagyon tetszik.
2016. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz privátot, akkor írj nekem te. :D Üdv.
2016. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálam kb ez az alkat a duci kategória alja, ez alatt csak baráti kapcsolat működik. te nőként el se tudod képzelni, micsoda látvány egy ilyen csaj egy vékony anyagú, majdnem átlátszó pólóban. hogy milyen végigsimogatni egy ilyen finom, puha, bársonyos derekat :) bárhogy nézel ki, olyan mindig lesz, akinek éppen úgy nem teszel. a ducik a legjobbak, maradj meg ilyennek :)
2016. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"bárhogy nézel ki, olyan mindig lesz, akinek éppen úgy nem teszel" => Ez nagy igazság. Voltam 54 kg és 80 is (most is az utóbbi épp, de 8 hónapos terhes vagyok jelenleg.)

Mindig volt, akinek jó lettem volna, és olyan is, aki kritizált.

Már mindez nem érdekel, magamnak akarok megfelelni, és szülés után eszerint fogom alakítani a dolgokat, hogy elérjem az általam kívánt testet. (60 kg környéke, némi izommal.)

2016. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!