Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs olyan férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan férfi aki néha spontán megujjazza a barátnőjét, viszonzás elvárása nélkül?

Figyelt kérdés
Komolyan néha úgy vágynék erre, hogy elélvezzek a kezei között, de szexelni nincs hangulatom. Eddig egyetlen barátom sem volt hajlandó erre, hiába mondtam nekik, mind azt akarta hogy utánna vagy énis csináljam neki, vagy hadd dughassa be. És ami még felháborítóbb, hogy sok pasi egyenértékűnek kezeli az ujjazást a szopással. Tehát ő nyelvvel hozzám sem ér, de cserébe neki nem elég a kézimunka tőlem. A legrosszabb hogy a legtöbben előjátékot sem tartanak, szóval már nagyon hiányzik a dolog, mert se így, se úgy nem kapom meg.
2016. júl. 3. 10:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűen rossz pasikat fogsz ki.


az eddigi 3 barátomból mind olyan volt, hogy gyakran szereztek nekem örömet úgy, hogy nem vártak viszonzást. de "cserébe" én is ilyen vagyok, ha úgy volt kedvem/ nekik volt olyan kedvük, sokszor spontán rájuk buktam :D


egyébként keress olyat, aki nem önző, a köveztkező lépés pedig az, hogy szépen kinyisd a szád, és elmondd, mit szeretnél :)

2016. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Több is. f.
2016. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Pedig van!Én is szeretek nyalni és még viszonzást sem várok el.Egyszerűen szeretek így örömet okozni a másiknak.

24/f

2016. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak rosszat fogsz ki.Van egy lány akit itt ismertem meg és őt viszontás nélkül kinyaltam.Szerettem volna neki egy kicsit "kedveskedni".:)

23/f

2016. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ujjazással, nyalással is mindig boldogan elégitettem ki a barátnöimet. Az csak külön ajándék volt ha ö is viszonozta. (nem feltétlenül közvetlenül utána)
2016. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
Szóval te most arra vágynál, hogy átmenjek és spontán megujjazzalak a bejárati ajtóban. :D
2016. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja utolsó csakis rád vágyik, egy kiéhezett lúzerre.
2016. júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én többször is csináltam ilyet. Mondjuk egy idő után frusztráló volt azért, hogy ez teljesen egyoldalú...


25/F

2016. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Az èn baràtom is megteszi akàrmikor ès en hozzà se kell èrjek ha nem akarok..
2017. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nyilván van ilyen. Részemről nem probléma ha nem történik viszonzás egyből aznap. Viszont ehhez hosszú távon tudnom kell, hogy ez nem egyoldalú. Csak ujjazok ujjazok, a zacskóm meg a szétrobbanás határán :) Szóval ha ez a szitu nagy vonalakban kiegyenlített akkor nagyon izgalmas tud lenni. Kívánom, hogy megtaláld az embert akinél ez nem probléma.

48F

2019. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!