Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akiknek sok elvárásuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek sok elvárásuk van a nőkkel szemben a szex terén! Ti mit tudtok nyújtani a nőnek cserébe?

Figyelt kérdés
Egyre több pasival találkozom, akik kb. mindent elvárnak a nőktől szex terén. Most nem egy szimpla orálra gondolok, hanem arra, hogy legyen anális szex, amikor csak megkívánják, a nő feltétlenül szedjen fogamzásgátlót, hogy bárhova lehessen élvezni, lehessen a szájába élvezni, az arcára, akárhova, örömmel nyelje le az ondót, akár szereti, akár nem, nézzen ki jól, stb, sorolhatnám. Azt én értem, hogy mindez élvezetes a pasik számára, és nyilván vannak nők is, akik mindezt élvezik, de az ilyen az ellenkező nemtől sok dolgot kívánó pasik mégis mit tudnak nyújtani cserébe a nőnek akár szexuálisan, akár lelkileg? Van valami extra dolog bennük, ami annyira jó? (Most nem pénzre gondolok.) Olyan ügyesek az ágyban? Vagy mire fel várnak el mindent, ami nekik jó, akár élvezi-e a lány, akár nem?

2016. jún. 27. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Csináltam reggel egy májkrémes zsömlét, azt meg tudom osztani vele
2016. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát, végülis, a májkrémes zsemle is valami! :D
2016. jún. 27. 16:01
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Vannak olyan nők is akiknek mindenféle fura elvárásaik vannak a férfiaktól.

Ilyen például a mostanában elterjedt bdsm. Nem élvezik a szeretkezést, ha nem alázom meg őket annyira, hogy sírjanak. Van olyan nő, aki csak teljesen borotvált testtel hajlandó lefeküdni. Van akinek a méret a fontos. Lehetne sorolni.


Ne hogy azt hidd, hogy női oldalon nem léteznek ez ilyenfajta fura elvárások.


Foglalkozz értelmes emberekkel és nem lesz problémád ilyesmikkel. Ezt tudom tanácsolni. :)

2016. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
volt olyan csaj, akit úgy megbäsztam, hogy elájult. szó szerint. utána paráztam mi lesz, de néhány perc mulva magához tért
2016. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem tiéd volt az előbbi kérdés is, ott a 7es válaszoló vagyok.

szivesen beszélgetek priviben is, ilyen témáról, mindenféle ismerkedési szándél nélkül!!!


Kapcsolatban a feleknek közösen kell kialakítani a szexuális szokásaikat, úgy hogy mindkét félnek megfeleljen, sőt nem elég ennyiben maradni, hanem folyamatosan változtatni is kell :) Nem csak a pasik, hanem a nők részéről is.

Te meg megint jössz itt csak a férfiakkal, mintha minden az ő hibájuk lenne.

Annyiban igazad van hogy sok pasi eszméletlen béna szexben, halvány segédfogalma sincs róla hogy működik a nő szexuális téren, és sokszor azt hiszi, hogy a szexkultúrát extremitással kell pótolni.

Nem pótolni kell, hanem ha van szexkultúra, akkor jöhetnek a mindkét fél számára vonzó extrémebb dolgok is.



De elárulom neked, nem kell olyan pasival maradni aki csak kényszeríteni akar valamire, bármire, nem csak szexben!

2016. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A másik kérdés nem az enyém.
2016. jún. 27. 16:06
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Most komolyan neked ezé skkora elvárások?
2016. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Egy életen át a tenyeremen hordom.
2016. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező! Én egy nőtől a szexben annyit várok el, hogy kinyalhassam esetleg a talpát is puszilgassam maszírozzam és nyaldossam. Anált eleve nem is szeretném kipróbálni! Sosem vonzott és nem is fog. Eleve a szopást sem igénylem, de ha örömmel csinálja akkor bele megyek. Oda élvezek ahová ő akarja/szeretné! Ágyban nem tudom jó e vagyok de fogamzásgátlót nem szedetnék olyannal akivel hosszú távon tervezek. Ne rontsa az egészségét! Felhúzom a gumit gond nélkül. Amit nyújtok? Ha kell ágyba viszem a reggelit. Olyan ételeket készítek amit szeret! Kedvességet, megbízhatóságot és hűséget tudok neki nyújtani. Ha a pénz téged nem érdekel (bár kötve hiszem!) mert akkor egy munkanélkülivel is együtt élnél akinek nincs pénze. Mert pénzt is tudnék nyújtani, de elvárnám, hogy keressen ő is. Igazából szexen kívül magasak az elvárásaim belső részről! Külsőleg sincs nagy elvárásom. Tudom amit nyújtok az összes nőnek kevés amit nyújtani tudok az elvárások mellett... Ezért is vagyok egyedül.
2016. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is !!! A pároknak ( akár alkalmi partnereknek ) együtt kell kialakítani a szokásokat. Nyilván lesz, amiről le kell mondani ( vagy csak ritkulnak )... de akár ezt az bevállalni a másikért. Ha normálisan van lekommunikálva, kipróbálva a dolog és úgymond ( egál ) szerintem ki lehet alakítani, normális , élvezhető szexuális életet...!! ;) :D
2016. jún. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!