Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akiknek sok elvárásuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek sok elvárásuk van a nőkkel szemben a szex terén! Ti mit tudtok nyújtani a nőnek cserébe?

Figyelt kérdés
Egyre több pasival találkozom, akik kb. mindent elvárnak a nőktől szex terén. Most nem egy szimpla orálra gondolok, hanem arra, hogy legyen anális szex, amikor csak megkívánják, a nő feltétlenül szedjen fogamzásgátlót, hogy bárhova lehessen élvezni, lehessen a szájába élvezni, az arcára, akárhova, örömmel nyelje le az ondót, akár szereti, akár nem, nézzen ki jól, stb, sorolhatnám. Azt én értem, hogy mindez élvezetes a pasik számára, és nyilván vannak nők is, akik mindezt élvezik, de az ilyen az ellenkező nemtől sok dolgot kívánó pasik mégis mit tudnak nyújtani cserébe a nőnek akár szexuálisan, akár lelkileg? Van valami extra dolog bennük, ami annyira jó? (Most nem pénzre gondolok.) Olyan ügyesek az ágyban? Vagy mire fel várnak el mindent, ami nekik jó, akár élvezi-e a lány, akár nem?

2016. jún. 27. 15:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hahó 9- es! Te ufó vagy! ☺

Mintha nem is egy bolygón élnénk.

2016. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Bezzeg amit ti elvártok a férfiaktól az a lista 10-szer hosszabb. Ironikus módon a lista része is hogy ezért ne panaszkodjunk, bezzeg ha itt jön minden nap 3kérdés, hogy azok a szemét férfiak miért akarnak ezt meg azt az teljesen rendben van.
2016. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van.

No meg egy hapsinak sokkal de sokkal több kritériumnak kell megfelelnie.

2016. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat miota az elvarasokrol szol?


Olyan pasit kell keresni akivel nagysagredileg azonosak az igenyeid, lehetnek elvarasok, sot kellenek is, csak ha ezek kriteriumok akkor tisztazni kell az elejen es nem utolag huzni az ember lanyanak a szajat.


Na az pl nalam elvaras, hogy lehessen errol beszelni.

2016. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
végul is csak a pasik csinalnak a sexben 90%ban mindent! de semmi gond..
2016. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15- ös: a nők meg fekszenek mint egy darab deszka?
2016. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

Elöször is ilyen nővel kéne találkoznom hogy amit felsoroltál meg is adja mert az eddigi 8 nő közül egyik se volt aki mindezt megadná!

Ha találkoznék ilyen nővel az ágyban minden kívánságát ami csak van teljesíteném!!

2016. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 icu75 ***** válasza:
55%

Hű,nem tudom mitől/kitől pöccentél be ennyire kérdező!

Szerintem egy normális pasinak ezek nem elvárások,hanem vágyak,amit ha te nem élvezetből csinálsz akkor úgyis levágja és nem akarotoskodik,ergo nem "kell" csinálnod.

Szerintem az hogy jól nézzünk (a lehetőségeinkhez képest)ki alap kéne hogy legyen nemtől függetlenül. A fogamzásgátló téged is véd egy nem kívánt terhességtől,így igazán el tudod magad engedni szex közben(,nem azon agyalsz hogy terhes leszel) és a legnagyobb intimitást az adja ha kedvesed beléd élvez és te érzed,átéled az ő örömét is,nemcsak a sajátodat. A fogamzásgátló egészségtelensége amúgy egy kicsit túllihegett dolog, sok más egészségtelen dolgot használ mindenki aggályok nélkül.

"nyilván vannak nők is, akik mindezt élvezik is" itt a dolog lényege hogy ezek szerint te nem élvezed ezeket. Nem baj keress egy olyan pasit aki nem olyan igényes szex terén,velük jól ki fogsz jönni az élet nem csak szexből áll.

Én elfogadom azokat akik számára a szex nem "létfontosságú" dolog és nem ítélkezem. Te is fogadd el ha valakinek a szex a szenvedélye, attól még nem rossz ember,max.nem illetek össze.

2016. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Csabah74 ***** válasza:
Én is nagyon imádom a szexet,humoros vagyok és nyitott a sexbe,ezért kell beszélni róla,mit szeretsz mit vállalsz,a kölcsönös kényeztetés,másik igényeinek elfogadása,plusz sexen kívüli harmonikus élet.
2016. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!