Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs olyan férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan férfi aki néha spontán megujjazza a barátnőjét, viszonzás elvárása nélkül?

Figyelt kérdés
Komolyan néha úgy vágynék erre, hogy elélvezzek a kezei között, de szexelni nincs hangulatom. Eddig egyetlen barátom sem volt hajlandó erre, hiába mondtam nekik, mind azt akarta hogy utánna vagy énis csináljam neki, vagy hadd dughassa be. És ami még felháborítóbb, hogy sok pasi egyenértékűnek kezeli az ujjazást a szopással. Tehát ő nyelvvel hozzám sem ér, de cserébe neki nem elég a kézimunka tőlem. A legrosszabb hogy a legtöbben előjátékot sem tartanak, szóval már nagyon hiányzik a dolog, mert se így, se úgy nem kapom meg.
2016. júl. 3. 10:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

De hát van, én.

23F

2016. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
De van! ;)
2016. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
De van, barátom ilyen:3 Mondjuk olyan is van hogy csak ő kap valamit és én nem.
2016. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

van ilyen, az én barátom viszonzás, elvárás nélkül is csinálja

21/L

2016. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

De van. Sokszor csinálom, vagy akár nem is megujjazom, csak a csiklóját simogatom elalvás előtt. Szeretem látni, ahogy élvezkedik, ahogy élvez. :)

S az előjáték a legjobb rész... ismerkedni a testével, simogatni, hallani, ahogy egyre jobban kapkodja a levegőt, ahogy egyre nedvesebb a pun*ija... csodás!

2016. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Miért te kiverted akár egynek is viszonzatlanul?
2016. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, higy olyan kevés ilyen pasi van.


Én szeretem kényeztetni a barátnőmet akár kézzel, akár szájjal, mert imádom amikor elélvez.

Nem kell, higy mindig legyen viszonzás, de nekem is jól esik ez fordított helyzetben.

2016. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én spontán nyalok és ujjazok is, de ő is szokott spontán cumizni, kézimunkázni.


A szex az ettől eltérő dolog nálunk, előjátékban is szoktak lenni a fentiek - szex előtt - de ez inkább egyfajta "játék", mert ugye általában egyoldalú olyankor... vagy én nyalom ki őt, vagy ő cumiz le engem, vagy én ujjazom meg őt stb.

2016. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Egy harmonikus párkapcsolatban ennek szerintem úgy kellene működnie, hogy ha megkívánja az ember a párját, akkor önzetlenül kielégítse akár viszonzás nélkül is. Nekem speciel nagyon felemelő érzés látni, ahogy egy nő teste az orgazmustól reszket és hullámzik, amit én okoztam neki.


Sajnos viszont nekem az a személyes tapasztalatom, hogy a magyar nők rettenetesen prűdek, ha a szexről van szó. (Személyes tapasztalatok.)

Eddig egy olyan nő volt, aki - bár nem szívesen, de megengedte, hogy kinyaljam, mert ő sem igazán szerette, én viszont mindennél jobban vágynék rá, hogy mikor megkívánom a párom punciját, akkor kinyalhassam, mert egyszerűen imádom/imádnám csinálni.

A többi meg egyenesen elutasította magát az orális szexet is, mert szerintük gusztustalan, hogy az ember a szájával ér hozzá a másik nemi szervéhez (mondanom sem kell, nem maradtam túl sokáig mellettem).


Érdekes, hogy mikor kollégista voltam, és összejártam egy spanyol lánnyal (itt tanult, és szomszédok voltunk kollégiumban 1 évig), hát azt nem felejtem el soha. Esküszöm olyan dolgokat megcsinált az ágyban, hogy néha majdnem én pirultam el. XD Egyenesen fájt, mikor hazament spanyolba. :'(


De nem adom fel, hátha csak én voltam balszerencsés eddig... Kell lennie olyan magyar lánynak, aki szereti a szex minden formáját!


28/F

2016. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
*helyesbítés: ...egy olyan magyar nő volt...
2016. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!