Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zero-eco86 kérdése:

Magyarországon mennyire gyakori az anya -fia szex?

Figyelt kérdés
Mármint diagnosztizált, feljegyzett esett. Egyre több oldalon találok a témával foglalkozó médiát(szöveg,videó), és ami érdekes számomra az az hogy sok esetben a kommentek közt nők(tudom hogy hazudhatnak is) is vannak akik azt állítják hogy ők is ezt teszik. Ez létező dolog, és ha igen miért nem találni erről semmit a pszichológiával foglalkozó oldalakon.

#kapcsolat #Ödipusz-komplexus
2016. júl. 1. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Remélem ritka. :/
2016. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

1 millióból 20.


Nagyságrendileg ilyesmi lehet. A nagy része sosem derül ki. Remélem korrekt választ adtam.


Amiket a neten olvasol azok java csak fikció.

2016. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Remélem, 0.1%-nál kevesebben...
2016. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Ezt nem lehet mérni, mert többségében titkolják.

Ennek a háromnegyede nem megy pszichológushoz se.

Szóval 1-2 eset lehet ilyen 10 évente a dokinál, de amúgy se sokkal több.

Ehhez nagyon elferdült gondolkodás kell mindkét fél részéről és ez szerintem ritka.

2016. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

kisebbségieknél elég gyakori


toljad fiam, toljad Tádé, jobb a tied mint apádé!

2016. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#5: Ez hülyeség. Mi az ,hogy gyakoribb?


Amúgy ritka ,de egy ilyenhez nagyon zavarodottnak kell lenni.

2016. júl. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy a cigányoknak tényleg gyakoribb arányaiban. Nem tudom ezen mit olyan nehéz elfogadni. A magyaroknál meg mondjuk az adócsalás gyakoribb, mint a cigányoknál.
2016. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
sok midnenen mulikez evek alatt alakulhat ki es ha kizarolag szexualis kielegules a célja mindket fel szamara akkor belefér.Egy kanos fiu aki még sose kapott puncit tuti nem betegedne bele ha pl az anyja egyszer kiverné neki vagy tapasztahatna.Niylván lányoknál ez más.A fiuk ösztönböl nem tudnának leállni ilyen szituban
2020. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ahogy a valaszokat elnézem még elméletben sem fordul elő a nk fejében.Ehhez túl prüdek
2021. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

fantázia szinten is ritka..gyakorlatban meg szinte kizárt.A nők számára nagyon tabu.A fiuknak kevésbé lenne az bizonyos korszakukban.

Mindenesetre azert pasiként ismertem olyan nőt akit elmeletben izgatott,de lépni nem mert volna

2022. márc. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!