Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi szexuális tevékenységek beleférnek egy harmonikus párkapcsolatba? (28 f)

Figyelt kérdés

1.a sperma lenyelése:

Erről beszéltünk tegnap a párommal és azt mondta, hogy nem különösebben örül az ötletnek, de ha ez minden vágyam, akkor hajlandó egyszer megkóstolni és ha nem vészes az íze beleélvezhetek a szájába. Azt mondta nem feltétlenül nyelné le, csak diszkréten kiengedné a végeredményt.


2. anális szex:

Nagyon szoros érzés emiatt az orgazmus a szokásos 15-20 perc helyet 3-5 perc alatt tör rám és erősebbnek is érződik a szorítás miatt. Talán ez a legdurvább, ezt még fel sem mertem vetni a mostani barátnőmnek.


3. mélytorok:

Nagyon jó, mert amikor végig ér a péniszem a partner torkában, akkor a hüvelyhez hasonló ingerlést érzek, de annál szorosabban (kb a hüvelyi és az anális között).

A barátnőm a péniszemet kb. a feléig képes eltüntetni a szájában, már utaltam rá neki, hogy nagyon jó érzés, ha tovább folytatja. Azt mondta nem mély a torka, szóval ez elég erős nem volt...


4. irrumáció (torokd*gás):

Mélytorok alatt közösüléses mozdulatokkal örülten lehet fokozni a kéjt az orgazmusig...


4. kényszerfrancia (persze ez nem igazi kényszer, mert meg van előtte beszélve és a partner hagyja):

Orális szex közben én húzom rá a partner fejét a péniszemre, kb. én irányítom a mélységet. Azért jó mert amikor érzem, hogy mindjárt elélvezek, akkor a plusz ingerlés segít.


Ugyanakkor leszögezném, hogy szeretem a kedvesemet, és eddig mindig az ő igényeit kerestem és örömmel tölt el, hogyha elélvez, ezért nem szeretnék egy jól működő rendszert elrontani.

Ráadásul a felsorolt dolgok valószínűleg csak az én kéjemet szolgálják és a barátnőmnek akár fájdalmat is okozhatok velük, ami aztán megkérdőjelezi az egészet.

Mindazonáltal tudom, hogy nem leszek képes / nem akarok leélni éveket ezek nélkül, bármennyire is betegnek hangzanak. Azért jól esik, hogy végre elmondhattam / megoszthattam valakivel



#anális #mélytorok #szexuális fantáziák
2016. jún. 30. 22:41
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Az anál nem, de a többi megszokott. :)

20L

2017. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Minden normalis belefer ami mindket felnek oromot boldogsagot kejt okoz
2017. júl. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Végülis mind belefér, de az irruminációt ( vagy mit) nem kedvelem épp.

A többi alap.

2017. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!