Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi szexuális tevékenységek beleférnek egy harmonikus párkapcsolatba? (28 f)

Figyelt kérdés

1.a sperma lenyelése:

Erről beszéltünk tegnap a párommal és azt mondta, hogy nem különösebben örül az ötletnek, de ha ez minden vágyam, akkor hajlandó egyszer megkóstolni és ha nem vészes az íze beleélvezhetek a szájába. Azt mondta nem feltétlenül nyelné le, csak diszkréten kiengedné a végeredményt.


2. anális szex:

Nagyon szoros érzés emiatt az orgazmus a szokásos 15-20 perc helyet 3-5 perc alatt tör rám és erősebbnek is érződik a szorítás miatt. Talán ez a legdurvább, ezt még fel sem mertem vetni a mostani barátnőmnek.


3. mélytorok:

Nagyon jó, mert amikor végig ér a péniszem a partner torkában, akkor a hüvelyhez hasonló ingerlést érzek, de annál szorosabban (kb a hüvelyi és az anális között).

A barátnőm a péniszemet kb. a feléig képes eltüntetni a szájában, már utaltam rá neki, hogy nagyon jó érzés, ha tovább folytatja. Azt mondta nem mély a torka, szóval ez elég erős nem volt...


4. irrumáció (torokd*gás):

Mélytorok alatt közösüléses mozdulatokkal örülten lehet fokozni a kéjt az orgazmusig...


4. kényszerfrancia (persze ez nem igazi kényszer, mert meg van előtte beszélve és a partner hagyja):

Orális szex közben én húzom rá a partner fejét a péniszemre, kb. én irányítom a mélységet. Azért jó mert amikor érzem, hogy mindjárt elélvezek, akkor a plusz ingerlés segít.


Ugyanakkor leszögezném, hogy szeretem a kedvesemet, és eddig mindig az ő igényeit kerestem és örömmel tölt el, hogyha elélvez, ezért nem szeretnék egy jól működő rendszert elrontani.

Ráadásul a felsorolt dolgok valószínűleg csak az én kéjemet szolgálják és a barátnőmnek akár fájdalmat is okozhatok velük, ami aztán megkérdőjelezi az egészet.

Mindazonáltal tudom, hogy nem leszek képes / nem akarok leélni éveket ezek nélkül, bármennyire is betegnek hangzanak. Azért jól esik, hogy végre elmondhattam / megoszthattam valakivel



#anális #mélytorok #szexuális fantáziák
2016. jún. 30. 22:41
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Van akinek igen, van akinek nem. Nekem az irrumináció nem, mert van, hogy nagyon kellemetlen, és ilyen szintig nem szeretem, ha irányítanak.
2017. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz fájdalmat okozni de egy életet sem tudsz leélni nélkülük akkor azt hogy tervezed megoldani? Ezek közül néhány (ha nem is mind) biztos, hogy minden embernek kellemetlen. Másokat nem lesz lesz kellemetlen bántani?
2017. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
0%
#4 <3 álomnő
2017. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Az első kettővel nekem nincs gondom. A többivel viszont igen...erkölcsi gátlásaim nincsenek velük, viszont nagyon rossz érzés. Ha a szerszám olyan mélyre megy akkor basztatja azt a lógó kis izét a torkomban (nem jut eszembe a neve) és olyan hányingerem lesz hogy ne tudd meg. Szegény csajnak végig az járna a fejében hogy mikor hányja el maagát. Na ezért nem jó! Ez elemi reflex. Ha piszkálják a torkod hányni fogsz. Na szóval: vagy elvárod a barátnődtől hogy egész nap ne egyen semmit hogy ne jöjjön ki semmi cucc a száján (de így is öklendezik), vagy elfogadod a sima "alap" orált.
2017. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
igen :)
2017. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
50%
Ezekben mi olyan nagy szám? Majd akkor szólj, ha arcra húgyozásról meg fojtogatásról van szó. A kérdés alapján sokkal durvább dolgokra számítottam.
2017. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
51%
Hát nekem nem fér bele szinte egyik sem, főleg nem az, hogy a férfi dugja a torkom, és ő irányítsa a mélységet.
2017. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Egy év alatt nem sikerült megkérdezned a barátnődet?
2017. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

Nekem a spermanyelés nem gond,megszoktam, szinte megszerettem.

Az anál az nekem havonta egynél többször nem fér bele - pedig hatalmas orgazmushoz vezet - de nem akarok később pellusban járni...

A mélytorok - napi rutin.

Kényszerfrancia - hangulat kérdése.

Egy párkapcsolatba inkább azt kellene felsorolni a mi végképp nem fér bele - nálam a kakikszexen kívül minden.

2017. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet általánosítani. Nekem speciel az anál kivételével jöhet mind. A lényeg hogy olyan partnert találjon az ember akivel egyeznek az igényei ne legyen kényszer egyik félnek se és mindketten élvezzék 28L
2017. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!