Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi szexuális tevékenységek beleférnek egy harmonikus párkapcsolatba? (28 f)

Figyelt kérdés

1.a sperma lenyelése:

Erről beszéltünk tegnap a párommal és azt mondta, hogy nem különösebben örül az ötletnek, de ha ez minden vágyam, akkor hajlandó egyszer megkóstolni és ha nem vészes az íze beleélvezhetek a szájába. Azt mondta nem feltétlenül nyelné le, csak diszkréten kiengedné a végeredményt.


2. anális szex:

Nagyon szoros érzés emiatt az orgazmus a szokásos 15-20 perc helyet 3-5 perc alatt tör rám és erősebbnek is érződik a szorítás miatt. Talán ez a legdurvább, ezt még fel sem mertem vetni a mostani barátnőmnek.


3. mélytorok:

Nagyon jó, mert amikor végig ér a péniszem a partner torkában, akkor a hüvelyhez hasonló ingerlést érzek, de annál szorosabban (kb a hüvelyi és az anális között).

A barátnőm a péniszemet kb. a feléig képes eltüntetni a szájában, már utaltam rá neki, hogy nagyon jó érzés, ha tovább folytatja. Azt mondta nem mély a torka, szóval ez elég erős nem volt...


4. irrumáció (torokd*gás):

Mélytorok alatt közösüléses mozdulatokkal örülten lehet fokozni a kéjt az orgazmusig...


4. kényszerfrancia (persze ez nem igazi kényszer, mert meg van előtte beszélve és a partner hagyja):

Orális szex közben én húzom rá a partner fejét a péniszemre, kb. én irányítom a mélységet. Azért jó mert amikor érzem, hogy mindjárt elélvezek, akkor a plusz ingerlés segít.


Ugyanakkor leszögezném, hogy szeretem a kedvesemet, és eddig mindig az ő igényeit kerestem és örömmel tölt el, hogyha elélvez, ezért nem szeretnék egy jól működő rendszert elrontani.

Ráadásul a felsorolt dolgok valószínűleg csak az én kéjemet szolgálják és a barátnőmnek akár fájdalmat is okozhatok velük, ami aztán megkérdőjelezi az egészet.

Mindazonáltal tudom, hogy nem leszek képes / nem akarok leélni éveket ezek nélkül, bármennyire is betegnek hangzanak. Azért jól esik, hogy végre elmondhattam / megoszthattam valakivel



#anális #mélytorok #szexuális fantáziák
2016. jún. 30. 22:41
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
96%

beleférnek, ha mindketten akarják, nem szabad rákényszeríteni a másikat arra amit nem akar!


23F

2016. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
69%

Amiket felsoroltál, ezek nálunk megszokott alap dolgok. Az anál az heti 1-2 alkalom, de a többi napi szinten van.


32N

2016. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
95%

Bármi, de tényleg bármi belefér, ha mindketten akarják. Ha nem, akkor ahogy előttem is írják, nem szabad erőltetni.

Persze, az jó, ha elmondod neki ezeket. Van olyan, hogy az ember lányának csak idő kell ráhangolódni.

2016. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
92%

Belefér, és speciel az anált még nem próbáltam, de nem zárom ki. A többit pedi nagyon izgatónak találom. Én mindíg lenyelem a spermát, méghozzá azért, mert élvezem. Mindenki más, én pl ha kapom az orális szexet, nem igazán élvezem, nem indít be, de adni imádom.


30L

2016. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
60%
Jaj, álomférfi lennél nekem. Mondjuk mélytorokban nem vagyok nagymester, de amúgy minden pontod tökéletes kiegészítése a szexuális életnek.
2016. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
94%

Simán belefér, attól függ hogy a párod, hogy viszonyul ezekhez. Semmi sem tabu ha mindkét fél örömét leli benne...:)

Személy szerint, ezek közül nekem csak az anál nem tetszik, azt nem szeretném megtapasztalni, nem vonz.

2016. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
83%
Ha megfigyelted, ezekben az a közös, hogy csakis rólad szólnak. Az, hogy te kielégíted a barátnőd (ami alap lenne) nem jogosít fel arra, hogy ilyeneket elvárj, főleg hogy amit te csinálsz neki az nagy valószínűséggel számodra semmilyen veszéllyel, kellemetlenséggel, fájdalommal, megalázással nem jár, ellentétben a te kívánságaiddal. Szóval szerintem nem, nem fér bele, sőt szerintem undorító és ijesztő (a lenyelés és az anális kivételével, de utóbbit is azért akarod csak mert neked jobb, és eszedbe sem jut, hogy ő is élvezhetné) és ha tippelnem kéne azt mondanám, hogy a barátnődnek sem férne bele, ha már lenyelni sem nagyon akarja, az pedig nagyon nem szép dolog, hogy nem tisztáztad már az elején, hogy milyen "szükségleteid" vannak, hogy ne húzzátok egymás idejét.
2016. júl. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
89%

Maximálisan egyetértek a 7-es válaszolóval.

Ezek a dolgok nálam se férnek bele.

Szeretem a páromat,sok mindenben benne is vagyok,nyilván az is fontos a számomra,hogy ő is kielégüljön,viszont egy ember se ér annyit,hogy az ő pár perces orgazmusáért pelenkát kelljen hordanom/aranyerem legyen/szétrepedjen a végbelem és menjek vele műtétre,sőt annyit se ér az orgazmusa,hogy én közben fuldokoljak,mert neki az az élvezet,ha a torkomat dugja(aki erre igent mondott,az egyáltalán tisztában van vele,hogy milyen az igazi mély torok?)

Kíváncsi lennék,hogy fordított esetben mit szólnál hozzá kedves kérdező,ha a barátnőd akarna egy nagy felcsatolhatóval megdugni,ráadásnak meg még le is nyomna egy műpéniszt a torkodba,sőt még meg is dugná vele a torkod,miközben te meg fuldokolsz és öklendezel....

2016. júl. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
92%

ahogy irták belefér ha

ha mindkettő akarja.


na viszolyog akkor bizony el kell ezt fogadni.

én sem örülnék pl. a mélytoroknak. öklendeznék.

de van akinek nem gond

2016. júl. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
92%
Ezek csak akkor férnek bele ha a partnered is élvezi és szeretné. Az már régen rossz ha csak a te Kedvedért megy bele és pusztán csak eltűri... Ezek amiket írtál és mit hogyan csinálnál ez nagyon nem harmonikus és nem szól arról hogy a partneredet is kényeztetnéd ezzel pusztán a saját öröm szerzésed... Úgy használnád szegényt mint egy rongy babát.... Mellesleg ahogy írtad ez számomra megalázó lenne.. Jó van olyan nő aki szereti az anális szexet de a legtöbb csaj nem csak eltűri... Hogy miért? Keress egy méretes vastag uborkát dugd fel magadnak és megtudod milyen érzés egy csajnak... Kétlem hogy élvezné az ánuszrózsád...... A többit nem részletezem szimplán csak megalázod a partnered...... 22 N
2016. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!