Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy srác áthív filmezni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác áthív filmezni, az azt jelenti hogy meg akar d*gni?

Figyelt kérdés
Alig ismerem a srácot,de áthívott
2016. jún. 30. 00:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! itt a leg értelmesebb választ #5 ös adta. rövid és velős. Filmezni hívott filmezni mész. De ha ennyit agyalsz akkor az elején told az arcába hogy filmezésről lehet szó többről nem. nincs félreértés nincs harag.
2016. jún. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A közös filmezés gyakran eufemizmus a szexre.
2016. jún. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ha valakinek Csongrád megyében filmezni támad kedve... csak írjon!

(Csak csajok!!!)

22/F

2016. jún. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
előző te kis huncut, filmezni csak csajokkal, de ha már a baszás lenne a tárgy, akkor bezzeg csak fiúk válaszát várnád! :D
2016. jún. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
5 ös jól írta. 28f
2016. jún. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#5-os pacsi! Ennyirol van szo!

Kerdezo nyilvan,ha te ugy iteled meg, akkor nem mesz, nem is mondtuk,h menj.

De minek kerdezed,ha nem fogadod el masok velemenyet?


En pl. senkit nem ismertem ott,ahova koltoztunk. Egyik buliban osszeismerkedtem egy tarsasaggal(egy csaj volt koztuk). Utana a tarsasag par tagjaval varosban csaszkaltunk, mikor jott az otlet, filmezzunk. Elmentunk az egyikukhoz filmezni. Utana masnap a tarsasagbol egy srac irt,h unatkozik,nem megyek-e at filmezni. En persze rogton egy olyat valaszoltam: "Ovszert en vigyek? :D de tel

2016. jún. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#5-os pacsi! Ennyirol van szo!

Kerdezo nyilvan,ha te ugy iteled meg, akkor nem mesz, nem is mondtuk,h menj.

De minek kerdezed,ha nem fogadod el masok velemenyet?


En pl. senkit nem ismertem ott,ahova koltoztunk. Egyik buliban osszeismerkedtem egy tarsasaggal(egy csaj volt koztuk). Utana a tarsasag par tagjaval varosban csaszkaltunk, mikor jott az otlet, filmezzunk. Elmentunk az egyikukhoz filmezni. Utana masnap a tarsasagbol egy srac irt,h unatkozik,nem megyek-e at filmezni. En persze rogton egy olyat valaszoltam: "Ovszert en vigyek? :D" de teljesen poenbol!

Ez ket eve volt, azota minden talakozasnal elhangzik ez a mondat, es hasonlok. Soha semmi kozunk nem volt ugy egymashoz, es nem is erezzuk szukseget.

2016. jún. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Általában igen. Vagy ha nem is szex lesz belőle de egymásbagabalyodás az biztos esetleg petting.... Eltudod képzelni ezt a film nézést úgy hogy csak ültök egymás mellett mint egy fabábú?! Jó mondjuk ha egy nagyon jó haver az illető akivel el hülyültök akkor nem hiszem hogy szex vagy bármi lesz. 22 N
2016. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül de ha kettesben lennétek és adott már valaha jeleket, hogy tetszel neki akkor valószínű be fog próbálkozni.
2016. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!