Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy srác áthív filmezni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác áthív filmezni, az azt jelenti hogy meg akar d*gni?

Figyelt kérdés
Alig ismerem a srácot,de áthívott
2016. jún. 30. 00:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Lehetséges, de nem biztos.
2016. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezte milyen filmeket szeretsz?
2016. jún. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen 2-es
2016. jún. 30. 00:56
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Vagy csak filmet akar veled nézni.
2016. jún. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Én ezt sosem értettem. Könyörgöm, te vagy a nő, nálad van a pina, te mondod meg, hogy mi lesz. Ha nem tetszik, el lehet húzni a fenébe. Vagy ma már ez nem úgy működik, hogyha nem akarok dugni, akkor nem dugok?


22/L

2016. jún. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Gratulálok 5-ös,különleges modorod van.Egyébként meg elutasítottam,mert alig ismerem és idegenekkel nem fekszek le.Csak miután hazaértem elkezdtem agyalni rajta,vajon tényleg csak azt akarta-e.Ennyi.Na csókoltatlak
2016. jún. 30. 01:02
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
pedig értelmeset írt #5. azt, hogy attól, hogy ő megakar dugni nem fog ha te nem akarod. szóval át is mehetsz filmet nézni akkor is, ha ő szexet akar. ha te nem akkor film nézés lesz ennyi.
2016. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen 7-es,értettem a lényeget,csak nem akartam hogy ebből félreértés legyen,mert piszok kínos lett volna.Ja,és egy nyelvtanfolyamra járunk,szóval még muszáj nézzük egymást egy pár hétig
2016. jún. 30. 01:09
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

elég ostoba lehetsz, én pedig bunkó, hogy sértegetlek, de látatlanba mondom csak, ha ismernélek nyilván finomabban fejteném ki a véleményem


-már ketten leírták a tutit, de te csak hajtod a magad igazát. Miből lett volna félreértés? filmezni hívott, nem dugni. ha ennyire félsz legközelebb mondd, h a barátnődet is viszed, (aki lehetőleg egyik legnagyobb cockblock)

2016. jún. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9-es,drága csillagom,sok fiú gyakran a filmezés címszó alatt egészen másra gondol.Tudom,mert egy csomó fiú barátom van.De nyilván ő lehet kivétel,ahogy ti 2-en írtátok.Mégegyszer kihangsúlyozom,hogy NEM ISMEREM a srácot...egy idegen sráchoz miért mennék át?Senkiről nem akarok rosszat feltételezni,de hány nemi erőszak történik?Igen,lehet paranoiásnak tűnök,mert kiskorombam zaklatott egy idősebb csávó.A kérdésem leginkább fiúkhoz szólt volna,hogy ha ők áthívnak filmezni egy lányt,akkor csak társaságot akarnak vagy többet?
2016. jún. 30. 02:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!