Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a srác vonzódik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a srác vonzódik hozzám de nem akar komolyat vagy mi van vele? Hogy elemeznétek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja egy végzős srác elkezdett szemezni velem suliban,mosolyogni,kacsintani. Tipikus rossz fiú.. Egyszer odajött hozzám és elkérte a nevem és mondta,hogy majd bejelöl facebookon.Nem tallta meg mert csak a keresztnevem mondtam neki ezért bejelöltem én de ő visszautasította a felkérést.. :D és utána nem is nézett suliban egészen mostanáig,tegnap odajött hozzám 3 srác elkérni a számom a buszon és ő is ott volt és mondta ,hogy menjek oda én meg válaszoltam,hogy ha akarsz valamit te gyere ide és odajött,kérdezte vaane snapchatem,mondtam h nem használom, elkérte a számom mondtam,hogy nem emlékszem sajnos :DD és annál a egállónál le kellett szállnia és hátrafordult végig mígy kiment az ajtón és bmult és kacsintott


mit gondoltok? :D


2016. máj. 17. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeirntem egyértelmű hogy tetszel neki. Vagy csak játszik veled
2016. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy szerezzem meg ezt a tipikus "rossz fiú" fajta srácot? én is legyen rossz vagy épp az,hogy maradjak olyan amilyen vagyok vagy visszahúzódó vagy vagy vagy mi?
2016. máj. 17. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Baromi egyertelmu mericskelt stirolt. Bejossz neki. Am lehet reflexbol utasitott vissza mert sokan bejelolik es nem tudta h te vagy mert csak a kereszt nevedet tudta. 😉 am meg probal droton rangatni. H majd te kovesd ot es ne o teged 😂😂😂. Sztem menj bele es lesz ami lesz.
2016. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kosziiii :) ment a zoldkez meg varok valaszokat
2016. máj. 17. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
*tactical facepalm*
2016. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nekem bejönne 1 csaj biztos nem utasítom vissza facen és felismerem, meg ha akarok valakitől valamit akk nem szórakozok vele de lehet én csinálom rosszul :) 19F
2016. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!