Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket zavar-e ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar-e ha egy srácnak van egy kis gerincferdülése? Részlet lent.19F

Figyelt kérdés
Úgy értem nem olyan mint egy 60.évesnek,de azért még is csak látszik..És ez elveszi az önbizalmamat szerintetek jogosan...?Csak az őszinte válaszok érdekelnek...

2016. jún. 24. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,komolyan mondom.
2016. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Es az hogy néz ki? :O
2016. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok,és nekem is van gerincferdülésem.Figyelj,nincs olyan ember akinek ne lennének hibái.Amíg nincs vele komolyabb egészségügyi problémád,addig ne fájjon miatta a szíved.Viszont tanácsolom hogy járj el gyógytornára,ha elmész orvoshoz akkor kiírja neked.De hogy konkrét választ adjak : nem,egyáltalán nem zavarna.Ha a barátomnak gerincferdülése lenne,az annyiban jelentene valamit is a kapcsolatunkban,hogy hátmasszázzsal kényeztetném.
2016. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó ez nagyon aranyos volt :) engemet sem zavarna ha minden többi rendben van :) segítenek neki visszanyerni az önbizalmat :) a lwgeslegfontosabb hogy a szíve rendben legyen:) tenyleg
2016. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy zavar:) 21/l
2016. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Szeretem az olyan kérdéseket, amiknek a válaszait mind felpontozhatom. :) (Y)
2016. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!