Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek minden szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek minden szexuális együttlét alatt van orgazmusotok?

Figyelt kérdés
A barátommal kezdők vagyunk, szexeltünk már párszor de még egyszer sem mentem el. Valamit tanácsot tudtok adni ? 19L
2016. jún. 20. 02:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Legalább a 16 osztóival van arányban az orgazmusom mértéke.
2016. jún. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
tanulás és lazulj el hihetetlen de sokan rendesen ellazulni se tudnak főleg nők de akadnak férfiak is jócskán.
2016. jún. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első leírta a nők 89%-ának a szexuális életét.
2016. jún. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Izgassátok közben a csuklódat!
2016. jún. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

1) Tanuld meg az orgazmust!

2) Ne takonnyal járjál! Hanem 30+ igazi férfival!

2016. jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem szexelek olyannal, aki nem nyal ki

úgyhogy igen, mindig van, ez hozzátartozik (kivéve ha gyors menet v ilyesmi)

2016. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem, minden szex alatt van orgazmusom. Néha van, hogy csak párom kedvéért szelünk. És néha van, hogy olyan hangulatban vagyok, hogyha rám szakad az ég akkor sem lesz orgazmusom, de ezt tudom és érzem előre is.


Ha kezdők vagytok a szexben akkor én nem is várnék orgazmust az elején. A párom volt az első férfi az életemben, még magamnak sem okoztam soha örömet, tehát nem tudtam milyen az orgazmus, és így jó 7 hónap volt, mire az első jött.

Össze kell csiszolódni, le kell lazulni. Ez főleg neked szól, mert a nők, főleg a fiatalok, akkor paráznak azon, hogy jók legyenek az ágyba, mindig szexin nézzenek ki. Én is azt hittem, tök laza vagyok, de mikor megvolt az első orgazmusom, akkor jöttem rá, hogy nem nem voltam igazán laza.


Gyakoroljatok, tanulj meg teljesen ellazulni, és ne sürgessetek semmit! Ehhez idő kell, akár hónapok is!

2016. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha kizárólag az aktust nézzük, akkor nem, nem mindig. Amúgy hüvelyi orgazmusom nem volt kb 23 éves koromig, csak csikló izgatással tudtam elmenni. Azóta sem mindig, ha pl. fáradt vagyok, hiába van kedvem a szexhez, sehogy sem tudok elmenni. Ha viszont jó passzban vagyok, van, hogy háromszor is elmegyek egymás után.


Petting van rendesen? Sok kezdő lány csak csikló orgazmusra képes, mert a hüvelyben kevesebb idegvégződés található. Esetleg szex alatt is izgathatja a melledet, csiklódat, úgy élvezetesebb lesz. Türelem, erre is meg kell érni.

2016. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4! Te tudsz valamit :) A csukló izgatásról még nem hallottam,de kipróbálom,nyitott vagyok az új dolgokra :)
2016. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jóvanna 😃 a két betű egymás mellett van, s bár a csIkló szót lényegesen többször írom le mint a csUklót, nem javítja automatikusan. Ennyit a Microsoft mesterséges intelligenciájáról...
2016. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!