Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kulon lenne kerdesem fiukhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulon lenne kerdesem fiukhoz es lányokhoz! (tobbi lent) (? )

Figyelt kérdés

Fiuk: Szeretitek ujjazni a baratnotoket?

Lányok: Hogy szeretitek jobban? Maszti vagy ha a barátotok ujjaz?


2016. jún. 17. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
És mi van azzal, aki egyik nemhez sem sorolja magát? Azt tudod, ugye, hogy ez a kirekesztő hozzáállás vezetett többek között a holokauszthoz is?
2016. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Még ha érhetően(ékezetekkel) írtál volna az jó lett volna..
2016. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Álljatok már le!! Semmi baj ezzel a kérdéssel! Hetero kérdésbe tette fel! És ha nem ír ékezettel akkor mi van? Nem tudod elolvasni?

Na a válaszom! Lány vagyok, és jobban szeretem, ha a barátom ujját, mer szeretem, és imádom ha a közelemben van, és bizsergek már csak attól, hogy az ő ujja.

2016. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha fiú csinálja akkor jobb ,főleg ha közben nyalja a nunimat is.:)19/L
2016. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ujjazást nem szeretem. De az jobb ha a pasim visz el kézzel 22/ L
2016. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom az ERTELMES válaszokat. Aki nem a kérdésre válaszol az meg minek válaszol!?
2016. jún. 17. 19:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a kérdező telefonról írt. Lehet, hogy nincs bekapcsolva az autokorrekt (én így hívom, nem tudom, ez-e a rendes neve, valószínűleg nem), és nem volt kedve minden alkalommal hosszan nyomni, odahúzni, hogy ékezetet kapjatok. Akinek gondja van az ékezet nélküli szöveg elolvasásával, az vessen magára.

Kérdező: Mindenképpen izgatóbb, ha a barátom csinálja. Néha ettől függetlenül kell a szólózás is, de számomra sokkal élvezetesebb, ha ő ér hozzám.

2016. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A barátom. Magamat kb. soha, máshogy intézem. De sokkal jobb ha ő juttat csúcsra, mint ha önkielégítek. 20/N
2016. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A baratom ujjat sokkal jobban szeretem... Persze, magamnak ugy csinalom, abban a ritmusban ott ahogy szeretem meg stb... De 1. Azt megtudom.momdani baratomnak h h csinalja nekem 2. Hihetetlenul beindulok mar a gondolattol is h azaz o ujja :D
2016. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban szeretem ha a baratom ujjaz. Masztizni magamnak nem szoktam, mert ugy nem tudom élvezni...
2016. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!