Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányokhoz szólna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányokhoz szólna a kérdésem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy lányba aki ugyanúgy a lányokat szereti mint én.

Most lett vége a kapcsolatának

Azt tudom hogy neki is szimpatikus vagyok

De az lenne a kérdésem hogy mit csináljak hogy érezze azt hogy fontos nekem?

Ti szerettek harcolni egy lányért?

Nagyon beleszerettem és nem fogom feladni ha kell éveket is várok rá,csak legyen az enyém és én az övé....


2016. márc. 1. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Hát... legyél mellette ^.^ Keresd a társaságát, írj rá FB-n... nem tudom. De ez kezdetnek nem lenne rossz
2016. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudasd vele hogy mit erzel !! Hidd el ha nem teszed meg kesobb bani fogod hogy nem tetted meg! Ugyhogy amig nem jon ossze massal hajts ra!!
2016. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, figyelj csak :)


Amikor én és a párom összefutottunk, akkor éppen egy szakítás után voltam, és teljesen elzárkóztam mindenféle kapcsolattól, ami komoly(abb).

A kisasszony viszont nem hagyta annyiban, udvarolt, irt, hivott. Egyszóval eltökélte, hogy megszerezagának, és így is lett. :) (hála égnek)

Én azt javaslom, ne add fel, most még semmiképpen. Udvarolj neki. Beszélgess vele, hívd el ide-oda, légy mellette, érezze, h fontos vagy neki.

Majd ha még ezek után sem alakul ki semmi köztetek, hát akkor jó eséllyel bukta, de probalkozas nelkul ne add fel. Én szorítok, hajraaaaaa :)

2016. márc. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pont ilyen helyzetbe vagyok én is, és nem tudom mitévő legyek. Meg akarom szerezni, csak félek, hogy mi van ha érez még valamit az exe iránt? Nem akarok magamból hülyét csinálni, hogy mig harcolok érte, jön valaki és elveszi a szemem elől...
2016. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!