Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakásnál ti foglalkoztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakásnál ti foglalkoztok a partnerrel vagy csak magatokkal?

Figyelt kérdés
Szerintem egyéjszakásnál semmi gond nincs az önzőséggel. Én pl. csak arra figyelek nekem jó legyen.
2016. jún. 14. 13:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a gond, hanem azzal, hogy leszánalmasozol másokat.
2016. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11, ok, bocs minden érintettől! egy bunkó paraszt voltam. :)
2016. jún. 14. 14:05
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

"ez nem az én világom. nem tartom férfiasnak sem"


Számomra, női szemmel meg az nem férfias, ahogy te viszonyulsz ehhez a kérdéshez.


De te nyilván tarthatod magadat férfiasnak, vagy akár alfahímnek is attól a tudattól, hogy esetleg csak múló rossz emlék vagy a volt egy éjszakás partnereid életében - az a kategória, akinél adott esetben egy vibrátor is többet tudott volna nyújtani.

2016. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13, ez igaz, de ez erről szól. csak önző szex, semmi több. nincs elvárás, nincs megfelelési kényszer, nincs átverés, nincsenek hamis remények a folytatást illetően... stb.
2016. jún. 14. 15:18
 15/18 anonim ***** válasza:

#9: Érdekes álláspont az is, amit Te képviselsz.


Bővebben esetleg kifejtenéd, hogy miért/mitől érzed úgy, hogy amennyiben nem előfűtött gumibabaként kezeli egy férfi a párját, akkor az már papucs?


A probléma egyébként ott van leginkább, hogy míg egy nő megtudja tenni szex közben, hogy csak magára figyel és ezzel nem sokban befolyásolja a partnere orgazmusát, addig egy férfi igen rendesen el tudja szúrni egy nő estéjét, ha csak guminőként kezeli.

2016. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 icu75 ***** válasza:
100%
8as és 13as válaszoló respect! Ha valakivel csak egy beszélgetésre is összehoz a sors akkor is ilyen vagy kérdező? Ha valaki megkíván(ha csak egy éjszakára is) ennyit nyújtasz neki(5perc reszelés,azt kész vagyok)? Fiatalabb koromban volt egyéjszakásom,örülök hogy nem hozzád hasonló mentalitású sráccal kívántuk meg egymást. Szerintem elvárható hogy kölcsönösen kielégítsük egymást akkor is ha csak egy éjszakáról van szó. Ha neked ez nehéz akkor menj hivatásoshoz,mert ő nem az élvezetért rakja szét a lábát hanem a pénzedért.
2016. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én minden esetben foglalkozom a partneremmel is. Egyrészt nekem is örömet okoz, felizgat, másrészt engem érdekel az is hogy a másik fél is élvezze a dolgot akkor is, ha soha többet nem látjuk egymást. 36F
2016. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Amit te irsz kerdezo az nem egyejszakasra vonatkozna hanem ha eljarnal proatihoz.Na ott lehetnel onzo meg minden amit felsoroltal,ott tenyleg csak te szamitanal.De mar egy egyejszakasba az a masik ember is szamit,ha o jot okoz neked te otthagyod ot kielegitetlenul??
2016. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!