Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti miért nem foglalko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti miért nem foglalkoztok a párotokkal, ha az mindent megad? Többi lent.

Figyelt kérdés
Erotikus tánc, szexi fehérnemű,sz0pás és a szerszám kellő kényeztetése here golyókkal együtt. Mindenfajta pózban együtt vagyunk,még találtam is ki egy pár darabot,amit sehol sem látni... Ápolt megjelenés akár otthon,akár társaságban. Napi 3* mosom a fogaim, bárhogy felöltözök,mert minden alkalomra megvannak a ruháim (civil), nem vagyok dagi,nem vagyok gebe sem. Együtt nézem vele a meccseket,vele együtt szurkolok,iszogatok vele,néha bulizni járunk,mindig megyünk valahova. Főzök,mosok,takarítok,de nem is akárhogy,van mikor mutogatom magam neki,úgy takarítok meg főzök,hogy vagy bikini van rajtam,vagy fehérnemű,de van,hogy egy ici-pici szoknya...még a gépen is együtt lövöldözök vele egy konzolos játékkal.elviselem,hogy horkol. Egyszerűen nem tudok eligazodni rajta... Mostmár hiába csinálom ezeket,és hiába próbálok újítani vagy a felsorolt módszereket bevetni,őt nem foglalkoztatja,nem tudom,talán velem van a baj? Veletek is volt már ilyen?
2015. nov. 30. 02:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Leszel a feleségem? Dolgoznod sem kell. Ha ezek a tulajdonságaid igazak az sem érdekel hogy nézel ki :)
2015. nov. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Ez biztos, h nem kamu kérdés?:D
2015. nov. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagy idióta vagy csal téged. Más hirtelen nem jut eszembe. Egy ilyen nőt lekezelni vétek.
2015. nov. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%
Én is erre gyanakodtam... ilyen nő nem létezik még a mesében sem... egyszerűen tul sok jó tulajdonság.. annyi h valameikre már szükség sincs XD
2015. nov. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Lehet lépnem kéne,am is 3 és fél éve vagyok vele,de semmi előre lépés...még csak el sem jegyzett. Mégcsak nem is tervezi :O 22 múltam,lassan( januárban) töltöm a következőt... Ki tudja,lehet Te leszel a férjem egyszer :-)
2015. nov. 30. 02:30
 6/30 A kérdező kommentje:
Bárcsak a pasim is ezt gondolná,ja és hozzáteszem,hogy még meg sem csaltam...
2015. nov. 30. 02:31
 7/30 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
91%
Még?:DDD
2015. nov. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Hát sajnos kétlem cicca :( Bárcsak így lenne
2015. nov. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Rádunt. 3 év több mint elég erre.

Nem arra vágyunk aki mindenben ki akar szolgálni minket és akit mindig megkapunk, hanem arra, akiért küzdeni kell.

2015. nov. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ami késik nem múlik :D
2015. nov. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!