Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti miért nem foglalko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti miért nem foglalkoztok a párotokkal, ha az mindent megad? Többi lent.

Figyelt kérdés
Erotikus tánc, szexi fehérnemű,sz0pás és a szerszám kellő kényeztetése here golyókkal együtt. Mindenfajta pózban együtt vagyunk,még találtam is ki egy pár darabot,amit sehol sem látni... Ápolt megjelenés akár otthon,akár társaságban. Napi 3* mosom a fogaim, bárhogy felöltözök,mert minden alkalomra megvannak a ruháim (civil), nem vagyok dagi,nem vagyok gebe sem. Együtt nézem vele a meccseket,vele együtt szurkolok,iszogatok vele,néha bulizni járunk,mindig megyünk valahova. Főzök,mosok,takarítok,de nem is akárhogy,van mikor mutogatom magam neki,úgy takarítok meg főzök,hogy vagy bikini van rajtam,vagy fehérnemű,de van,hogy egy ici-pici szoknya...még a gépen is együtt lövöldözök vele egy konzolos játékkal.elviselem,hogy horkol. Egyszerűen nem tudok eligazodni rajta... Mostmár hiába csinálom ezeket,és hiába próbálok újítani vagy a felsorolt módszereket bevetni,őt nem foglalkoztatja,nem tudom,talán velem van a baj? Veletek is volt már ilyen?
2015. nov. 30. 02:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"őt nem foglalkoztatja"

Most konkrétan az a baj hogy nem akar szexelni veled, vagy totál nem foglalkozik veled?

2015. nov. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"a világ legjobb nőjét is épp unja valaki"

ez van akármit csinálsz egy idő után megun

3 havonta meg nem tudsz másik nővé változni mert olyan csak a mesékben van

2015. nov. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

majd ha elhagyod, meg már annyira megutáltad, hogy látni sem bírod, akkor fog észbe kapni.

Mindig ez van. :(

Néha kell egy kis szünet, meg hogy húzd, és éreztesd vele, hogy értékes vagy.

2015. nov. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, régen egyáltalán nem ilyen voltál, hanem magadnak való és félénk. Az mondjuk jó, hogy a félénkséget legyőzted, de ezek szerint te most szerepet játszol. Olyan ugyanis nincs, hogy egy magának való nőből hirtelen egy extrovertált, meccsre járó, söröző, erotikus táncos legyen aki bikiniben takarít.

Ez az egész lehet szexi ha belülről jön meg végtelenül nevetséges, akár szánalmas is.


Te mit élvezel, Te mit szeretnél csinálni és kivel? Te hogyan akarod eltölteni a szombat estéteket? Te mit vársz el tőle?

Mert úgy tűnik, attól félsz megun és kényszeresen tepersz, ő pedig készépénznek veszi, hogy talált egy ideális rabszolgát.


Az a probléma ezzel a viselkedéssel, hogy nem fenntartható, ha jönne a gyerek hirtelen átrendeződnének a prioritásaid, és ezek a pasik szoktak ilyenkor panaszkodni, hogy a nőjük mennyire megváltozott, elhanyagolja őt és magát stb.


Most komolyan, ha megkérne is mit vársz tőle? Ő szokott rólad gondoskodni? Látod benne a vágyat, hogy kielégítsen téged?


Miért nincsenek saját hobbijaid, miért nem kényelmes ruciban takarítasz hogy értékelje amikor szexi cucc van rajtad, miért nem úgy töltitek a szabadidőtök felét ahogy neked jó? Vannak saját gondolataid amiket kifejezel neki, szoktatok beszélgetni, vitatkozni az élet nagy kérdésein?


Nekem úgy tűnik azt kapod amit sugárzol magadból: Rólad szól az egész világom! Ő pedig: remek, akkor imádj.


Én nem tudnék ilyen kapcsolatban élni.

N

2015. nov. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Vááárjál várj. Ha valaki a megbeszélést rögtön azzal szereli le, hogy "azt akarod mondani hogy megcsal" akkor valószínűleg amúgy tényleg megcsal... Ez a nemtörődömség is lehet annak a jele. Lépj tovább. Ilyen tulajdonságok mellett a világ kockái (és nem kockái) közül bármelyik vinne téged mint a cukrot!
2015. nov. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Én a helyedben lezárnám ezt a kapcsolatot. Én is úgy gondolom, hogy megcsal, abból amit leírtál, hogy nem lehet vele semmit megbeszélni. Ha őszinte lenne hozzád, akkor nem így reagálna. Minden kapcsolatra igaz, hogy nem szabad mindig az ő kedvében járni.
2015. nov. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek semmi értelme.
2015. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Minden pasi másra gerjed, és néha teljesen hülyeségekre. Nálam is van, hogy feleségem mindent megcsinál ami nagyon jól esik, de gerjedni egyáltalán nem gerjedek erre. Valami más kell, sajnos sokszor olyan amit én sem tudok.

Te esetedben bepróbálkoznék a szöges ellentéttel amit csinálsz. Legyél domina! Irányíts, parancsolj, ő igazodjon hozzád, ki tudja, lehet beindítja.


Volt egy barátnőm aki eléggé passzív és olyan nagyszájú csaj volt és bennem nagyon felkeltette azt a vágyat, hogy befognám a száját és úgy megdugnám, hogy megmutassam neki ki a főnök. Olyan harag szex. A mostaninál ilyen nincs, ő inkább alárendelt ami engem nem indít be úgy. Szép lány, van is szex, de begerjeszteni nem igazán tud.

2015. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"de ő veszekedni kezdett,meg a fejébe vette,hogy én azt akarom mondani,hogy ő megcsal..."


Szoktak ám ilyet akkor is mondani, ha tényleg megcsalt téged, és mintegy fordított pszichológiát alkalmazva önnön magát a megvádolt fél szerepébe bújtatva bűntudatkeltéssel kibújik a tette alól. Az emberi agy furfangos ám. :)

2015. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ha az egész életed arról szól, hogy az ő kedvében járj, akkor mikor foglalkozol saját magaddal? A saját lelkeddel, a saját tanulmányaiddal, saját karriereddel. A lényeg a SAJÁT-on van. Szerintem az emberek többsége, férfiak, nők egyaránt ráun arra, akinek arról szól az élete, hogy a másikért él. Egyszerűen egy idő után semmi izgalmas nem lesz a másikban. Nem lesz olyan ami miatt felnézhetne rád.

Miért szolgálod ki? Nekem eszembe se jutna főzni, mosni, takarítani a páromra, mindent felosztunk.

Szerintem túlságosan szolgalelkűvé váltál és úgy érzi már nincs miért/kiért küzdenie. 23/N

2015. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!