Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti miért nem foglalko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti miért nem foglalkoztok a párotokkal, ha az mindent megad? Többi lent.

Figyelt kérdés
Erotikus tánc, szexi fehérnemű,sz0pás és a szerszám kellő kényeztetése here golyókkal együtt. Mindenfajta pózban együtt vagyunk,még találtam is ki egy pár darabot,amit sehol sem látni... Ápolt megjelenés akár otthon,akár társaságban. Napi 3* mosom a fogaim, bárhogy felöltözök,mert minden alkalomra megvannak a ruháim (civil), nem vagyok dagi,nem vagyok gebe sem. Együtt nézem vele a meccseket,vele együtt szurkolok,iszogatok vele,néha bulizni járunk,mindig megyünk valahova. Főzök,mosok,takarítok,de nem is akárhogy,van mikor mutogatom magam neki,úgy takarítok meg főzök,hogy vagy bikini van rajtam,vagy fehérnemű,de van,hogy egy ici-pici szoknya...még a gépen is együtt lövöldözök vele egy konzolos játékkal.elviselem,hogy horkol. Egyszerűen nem tudok eligazodni rajta... Mostmár hiába csinálom ezeket,és hiába próbálok újítani vagy a felsorolt módszereket bevetni,őt nem foglalkoztatja,nem tudom,talán velem van a baj? Veletek is volt már ilyen?
2015. nov. 30. 02:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Lényegében miért vagy vele, mit kapsz tőle? A kérdés fordítva is áll: A csajok egy része miért olyan pasira pazarolja az energiáját, aki egyértelműen nem értékeli? :D Nézd csak meg, mennyi jelentkező lenne Rád...
2015. nov. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Am szerintem tényleg rádúnt, és ez nem a te hibád. Vannak olyan srácok, akiknek kell a változatosság, és ha ő is hozzád hasonló korú, érthető, ha nem akar leragadni már az elején egy nőnél.
2015. nov. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
de könyörgöm erre hogy lehet ráunni??? nekem már az is elég ha egy csaj jó az ágyban és van egykét hobbiamit együtt tudunk csinálni... ez meg még tele van extrákkal is xd(sry h igy tárgyiasitottalak csak igy jött ki:D)
2015. nov. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
De hagyok neki légteret...ha el akar menni egyedül,akkor megy. De én még a stadionba is elmegyek vele,mert kéri. Az előző kapcsolatomban nem voltam ilyen,azért nem tartott sokáig,mert egy magának való p.csa voltam. Nem mentem sehova,nem néztem meg vele semmit stb...sötétbe kellett szexelni,mert szégyenlős volt :-D
2015. nov. 30. 02:40
 15/30 A kérdező kommentje:
Ja igen,a játék valami counter strike 1.6, ha jól írom
2015. nov. 30. 02:41
 16/30 anonim ***** válasza:
Most igy vagy vele, de ha 3 éve együtt lennél egy ilyen nővel, oké oké mindenből *5 (elmondása szerint), de valami mégis csak hiányzik akkor belőle, ha nem figyel oda a srác rá annyira. De így látatlanba nem tudok mit mondani,az is lehet hogy te dramatizálod túl. A legegyszerübb lenne leülni és megbeszélni egymással, hogy téged ez zavar.
2015. nov. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkire rá lehet unni! Én arra lennék kíváncsi, hogy ő hogyan látja ezeket a dolgokat! volt pár vitám a nejemmel és sokszor derül ki, hogy amit én feketének látok, az teljesen nem az, akár fehér is lehet!


Szóval vajon ő is ezt látja és érzi maga körül, amit te írsz? Vagy őt esetleg teljesen más zavarja benned, amire te nem is gondolsz? Van ilyen. És ezt így mi innen nem tudjuk helyretenni, max mindenki kívánja, hogy bárcsak vele lennél!

2015. nov. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Legyél egy kicsit kevesebb, érezze, hogy hiányzol neki.
2015. nov. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nekem kellene egy takarítónő, nem vállalod? Ha ehhez az kell még el is jegyezlek. Ja, és persze olyan ruhában takarítasz amilyenben akarsz, felőlem meztelenül is csinálhatod, csak akkor el kell viselned a tetszésnyílvánításaimat is.
2015. nov. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Már többször is leültem vele komolyan beszélni az utóbbi időben,de ő veszekedni kezdett,meg a fejébe vette,hogy én azt akarom mondani,hogy ő megcsal,így es se kezdjük. Én csak néztem,mert nem is mondtam ilyet,meg szándékomban sem volt... Csináltam már olyat,hogy elutaztam öcsémhez egy teljes hónapra,de olyan volt mintha el sem mentem volna...míg pakoltam kifele,ő lelépett,hogy megy a boltba,de nem hozott végül semmit. Utána mintha nem történt volna semmi,leült mellémm,és horrort tett be,hogy azt nézzük...
2015. nov. 30. 02:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!