Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi segíthet még ellazulni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segíthet még ellazulni?

Figyelt kérdés
Kezdünk összeszokni a párommal, csak az a helyzet, nem mindig sikerül nekem is a csúcsra jutni. Ott tartunk, hogy ha sikerül, akkor ahhoz biztosan kell egy kis bor, de nem elég egy pohár. Én meg nem akarok folyton borozgatni ahhoz, hogy elérjek én is a csúcsra, mert nem esik jól már a második pohárral, meg egyáltalán. Nem tudtok más-egészséges-, hasonló ellazító tulajdonságokkal rendelkező dolgot ajánlani?
2016. jún. 13. 21:31
 1/5 Lackoo28 ***** válasza:
Ginzeng?
2016. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az nem vágyfokozó? Nem azzal van a bajom...
2016. jún. 13. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán próbáld minden cucc nélkül elengedni magad.

Ne agyalj közben, kapcsolj ki. Talán lődd ki az egyik érzékszerved pl a szemed kösd be

2016. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De ez az, hogy ha nem iszok bort, akkor pl ilyenek jutnak eszembe:

-bekulcsoltuk az ajtót?

-biztos, hogy bekulcsoltuk?

-mi van, ha valaki becsönget?

-mi van, ha az anyja be akar jönni? (persze nem tud, csak próbálkozik)

-és ha valami majd kihallatszik?

Ha meg borozgatunk előtte, ilyenek kb csak egyszer jutnak eszembe, nem folyamatosan.... utálom ezt, és amikor meg sikerül, akkor nagyon jó, de ha meg ezek miatt nem, akkor nagyon dühös vagyok magamra.

2016. jún. 13. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a legjobb, ha vennél egy jó forró fürdőt, ami elfáraszt téged. Feküdj fel kényelmesen az ágyra és a barátod kösse be a szemed (ez segít neked csak az érzésre koncentrálni és semmi másra). Olajjal masszírozza végig a testedet kellő időt rászánva (többet fél óránál), te pedig csak feküdj és élvezd.


22/L

2016. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!