Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mellplasztika segíthet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellplasztika segíthet?

Figyelt kérdés

Husisabb alkat vagyok (170/65), és elég nagy a mellem, 75-80D, melltartófazon függgő.

Viszont nagyon csúnya. Löttyedt, lógós, nagy, világos bimbóudvarral. Tavaly előtt már sikerült leadnom 15kg-t, de akkor is ugyanez volt, 2 év alatt meg vissza is szedtem.

Plasztikával el lehet érni, hogy ha nem is szép, de legalább ne gusztustalan legyen?

Melltartóban nagyon jól néz ki, sokaktól hallom, hogy olyan, mintha szilikon lenne, így ugye még nagyobb a csalódás.

nem küldök képet


Plasztika, vagy van olyan pasi, aki elfogadna?


21N


2015. júl. 1. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2015. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
" nagyon jól néz ki, sokaktól hallom, hogy olyan, mintha szilikon lenne" Ha ebben nem érzed a megalázást akkor menthetetlen vagy.
2015. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mi ebben megalázó?

Hogy jól megválasztott melltartóval nagyon szépen lehet csalni?

2015. júl. 2. 00:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Innen megmondom látatlanba is, hogy jók a melleid!
2015. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyél teljesen nyugodt, sok pasinak, ahogy nekem is, nagyon bejönnek a nagy, lógós mellek! Sőt ez a kedvencem! Lehet hogy az érettebb, idősebb korosztálynál kellene párt keresned, akik nem csak az elöl deszka, hátul léc csajokat tartják vonzónak. Tisztelet a kivételnek.

Azért kár, hogy nem küldesz képet..! ;)

36f

2015. júl. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!