Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezem a szexet? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a szexet? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az orális szexet élvezem, nagyon. Elélvezek, de élvezés után már nem kívánok többet, egyszerűen elég volt és nem kell több szex egy kis ideig, akkor nyugalom kell (de úgy gondolom, nem én vagyok az egyedüli ilyen). Ezért úgy szoktuk, hogy a párom csak felizgat, de nem megyek el, mert így igenis akarom, hogy megdugjon (nem tudom szebben mondani). Szóval kívánom, hogy dugjon, de ha már elkezdi, akkor egyszerűen nem élvezem és ily módon nem is tudok elélvezni, csak csiklóizgatással (tudom, ez sok nőnél van így). Na de én tényleg nem is élvezem azt a részt, hogy dug. Akkor sem, ha vad, akkor sem, ha gyengéd. Van, hogy fáj, van hogy nem. Szeretem a barátom és fel tud izgatni, akarom őt. Jó is az ágyban. De mégsem élvezem a dugást. Mégis miért van ez így velem? Mit tehetnék, hogy jó legyen? Nem akarom hogy egy életen át csak meg kelljen játszanom, hogy élvezem, közben meg alig várom, hogy vége legyen. Hogyan működhetne?
2016. jún. 13. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
.... Vagy megse olyan jo a srac az agyban. Voltal mar mas pasival? Akkor mi volt a helyzet?
2016. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem jó az ágyban. Rajta kívűl volt más? ha igen vele is ez volt?
2016. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
basszu első menj ki a fejemből :-) szinte ugyanazt írtuk :-)
2016. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen első válaszolók, a szex ennyire egyszerű. Csak be kell dugni és ha a partner mindent jól csinál, akkor elélvezés van. Ha nincs, szar a partner.


ennél azért """kicsit""" bonyolultabb a dolog. Sok nőnek vannak magával lezáratlan dolgai, és az ágyban legjobban teljesítő ember sem tud mit tenni, hogyha nem boxolja le magával a leányzó a dolgokat.

2016. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Voltam mással.

Az egyik egy "komolyabb" kapcsolat volt, na de ő tényleg béna volt az ágyban és önző is, vele semmit sem élveztem igazán, még az orált sem, mikor a csiklóm izgatta. Vele nem voltak olyan szoros érzelmeim sem.

A másik férfi csak egy egyszeri alaklom volt, de az valami borzalmas volt. Nem feltétlenül miatta, egyszerűen nem volt érzelmi kötődés, nekem meg úgy nem megy. Egyetlen jó pillanat sem volt az egésznek, igazából nem is értem, miért mentem bele..

A jelenlegi a 3. férfi az életemben, akivel már jó ideje együtt vagyunk, bár az ágyig csak nem rég jutottunk el - direkt vártunk vele sokáig. Ő az első, akire őszintén ki merem mondani, hogy szeretem. Megvan az érzelmi kötődés, a lelki rész. Nagyon is. Külsőre is vonzó, szexi. Fel tud izgatni, nem is kicsit. Az orál fantasztikus, soha nem éltem át hasonlót. A többit viszont nem tudom élvezni. Ő tényleg jó az ágyban, érzem hogy jó, ügyes és tud bánni a farkával, de akkor sem vagyok képes élvezni. Persze, még biztos össze kell kicsit jobban csiszolódnunk, de akkor is. Nem tudom, lesz-e ez jobb vagy mit tehetnék.

2016. jún. 13. 12:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor az elős kettő mintha nem is lett volna :-). A hüvelyi orgazmust tanulni kell általában szóval próbálgassátok mi esik jól mi nem, melyik pózban érzed igazán, adjatok időt a ráhangolódósára az sem baj ha előtte mondjuk te nem mész el csak felhúz, akár úgy hogy többször felizgat majd hagy lecsillapodni így aztán már nagyon kívánni fogod.
2016. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor izgasson fel, majd dugjon meg,és után megint nyaljon, de akkor az élvezetedig!
2016. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ez nem segít azon, hogy a dugás része nem esik jól és azt várom, hogy vége legyen végre..
2016. jún. 13. 16:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Dugás közben szoktatok, tudtok figyelni a csiklódra? Izgatjátok?
2016. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Probaljatok ki mas pozitciokat, es izgasd kozben a csiklod. Pl.Fekudj hasra, baratod meg hatoljon beled hatulrol. Nyulj be magad ala es izgasd kozben a csiklod az ujjaiddal
2016. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!