Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Végre élvezem az életet!...

Végre élvezem az életet! Viszont az eddigi, visszahúzódóbb ismerőseim nem támogatnak, félek elveszthetem őket. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy fiatal vagyok, hogy a korombeliekkel kell lennem...Igaz nem diszkókba és nem ilyen helyekre járok, csak délutánonként mászkálunk a városba, kocsikázunk, játszunk stb...

Viszont ez az eddigi életemhez képest is hatalmas változás, és azoknak akiknek a régebbi, búskomor énem volt a "jobb" azok most kezdenek haragudni rám:( De nem akarom őket sem elveszteni, mert abban a korszakomban sok mindent köszönhetek nekik...

De én napról napra másabb vagyok, úgy érzem...

Hogyan mondjam el nekik, hogy más vagyok?

17/L


2012. márc. 14. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
sehogy, csak mondd el, hogy lehet, hogy megváltoztál és vannak új barátaid, a régiek is sokat jelentenek
2012. márc. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel túl sokat. Ha úgy alakul, hogy vége lesz a régi barátságoknak, mert megváltoztál, akkor sem tudsz semmit csinálni, az meg legyen már fontosabb, hogy te jól érezd magad, mint hogy megfelelj a barátaidnak.
2012. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mondd meg nekik hogy úgy érzed végre szép az élet, ha a neked jóban nem támogatnak, nem is igazi barátok. Egy barát elfogad és szeret olyannak amilyen vagy. És itt a pont. A kapcsolatok és az emberek az életünkben jönnek és mennek. A változás örök csak. Fogadd el és fogadják el ők is. További kellemes időtöltést és csak pozitívan! :)
2012. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!