Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumi óvszer nélkül miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi óvszer nélkül miért vállalják a prostik a behatolást?

Figyelt kérdés

Mindig több olyan hirdetést is látok ahol a prosti kifejezetten kiemeli hogy benne el lehet élvezni punciba seggbe is óvszer nélkül. Hogy nem félnek?


.Ennyire nincsenek felvilágosítva?

.Már van valami súlyos betegségük és nekik úgyis mindegy?

.Vagy fel van nagyítva a dolog és nem is olyan könnyű pl HIV AIDS-t elkapni?


Mi lehet az oka?

Mennyire veszélyes egy ilyen nővel összefeküdni?


2016. jún. 4. 22:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"... a HIV vírus fertőzőképessége nagyon gyenge, tehát szexelés egy HIV+ partnerrel nem jelenti, hogy meg is kapod, sőt nagyon kicsi a valószínűsége a gyenge fertőzőképrssség miatt."


Igen. Orosz rulett. Ott is kicsi az esély, de ha bejön, halálos.


"És ha mégis megkapod, lehet, hogy csak hordozó leszel, aki ismét nagyon kis valószínűséggel megfertőzhet másokat, de te magad nem biztos, hogy AIDS beteg leszel."


Remek hozzáállás. Kit érdekel, ha megfertőzök esetleg másokat, csak nekem jó legyen. És ha egy ilyen prostikat gumi nélkül dugdosó fazon a feleségének viszi haza a HIV-et, arról mi a véleményed?


"soha egyetlen ismerősöm sem halt bele ilyesmibe, se nem hallottam senkiről, hogy Hiv+ volna, én sem, pedig dugtam már itt-ott gumi nélkül is."


Itt prostituáltakról van szó, akiknek egy kicsivel több partnerük van az átlag embernél. És a partnerek esetleg olyanok, akik olyan országokban is szexelnek gumi nélkül prostikkal, ahol a HIV fertőzés jóval gyakoribb.


De mindenki eldöntheti maga, mekkora kockázatot vállal.

2016. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 10-es válaszoló, gratulálok a szerencsédhez.

Igen, kicsi az esély, hogy átadd a vírust, a mai gyógyszerekkel pedig az AIDS kifejlődése is elkerülhető, de akarsz te életed végéig minden egyes nap gyógyszert szedni és havonta kontrollra menni? És ha átadod egy nőnek, aki aztán átadja a magzatának? Erre nem gondolsz, csak magadra?

A bakteriális fertőzésekkel meg nagyon nem vagy képben. Az evolúció dolgozik, a mai gyógyszereink nem biztos, hogy tíz év múlva is jók lesznek, főleg ha a felelőtlen szexuális élet miatti antibiotikumokkal még mi is rásegítünk a természetes szelekcióra.

Tessék egy kis olvasnivaló. [link]

2016. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ahogyan írtam a 9-esben, gumival meg maga a lényeg vész el, tehát sehogyan sem jó.
2016. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!