Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szex milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex milyen gyakran lehet? Mik a kockázatai?

Figyelt kérdés

Akik szeretik az anàlt milyen sűrűn csináljátok, gumival vagy nélküle?volt már utána vagy közben negativ élményetek? kakás lett-e vagy ilyesmik.

Igaz az, hogy ha napi szinten van, akkor a segglyuk màr nem megy össze, és a széklet bent tartás miatt is lehetnek problémák?

Aranyeret is lehet kapni miatta?

Én lány vagyok és csináltuk már, de nem sűrűn.



2016. jún. 2. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Az analis szex (esetemben), plusz csemegenek szamit. Nem csinaljuk gyakran, nem is ajanlott napi szinten! De ha annyira bejon, a heti egy alkalom peldaul nem jar semmilyen kulonosebb kockazattal. Hacsak nem extra nagy a parod, vagy nem durvultok. Ha rendszeresse szeretnetek tenni, nem art megfontolni a beontest elotte. Ezzel elkerulheto a csokizas, ugyanakkor akàr vàgyfokozo szerepe is lehet.
2016. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-es én nem szeretném rendszeressé, jó ez így hogy néha van :D

beöntést nem szeretnék, nem csináltam még. előtte nyilván megnéztem hogy teljesen tiszta vagyok-e és sosem lett olyan neki.

2016. jún. 2. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen csináljuk, de most kicsit el szalad a ló. Párom igényelte volna többet, de észrevettem, hogy nem igazán jó ilyen sűrűn. Akkor, ott, az aktus alatt nagyon jó, nem fáj, kifejezetten élvezem, de most utána már volt egy kis diszkomfort érzésem. Szóval heti 1-2, ok, de több már nem.
2016. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátnőm aki úgyan úgy elélvezett anál alatt mit sima szex alatt... igazából ezért is lett vége a kapcsolatnak mert én megutáltam az análszexet...


Nézd ha fatörzs méretű farok van benned napi szinten 1-1.5 órát akkor igen tönkreteszi a záróizmot

ha viszont csak kiegészítésképpen használod mondjuk a párod elkezdi a rendes lyukba majd a végén a másikba fejezi be (10 percet van benne) semmi bajod nem lesz még napi análnál se 60-70 éves korodig!

2016. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

és azt hogy tudnám megértetni a barátommal hogy én nem szeretném mert a sima szex jobb Mert mindig felhozza ha elkezdjük.. mert hogy a multkori nagyon jó volt neki..

nekemis

csak hogy utána nem túl kellemes (2napig pukizni nyilvános helyen is előfordult:D)

meg utána nekem 1-2órával higabb székletem volt, vagy máskor pont szorulásom

2016. jún. 2. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:

2hetente.

gumival.

nem.

igaz,ha évekig napiszinten cisnáljátok.

nem tudom.

örülök neki.

2016. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joe.38 ***** válasza:
Aki minden nap kakál annak kitagul a popija. Ja ja. Aki karatézik vagy lánykent 6 eveskoratól 30 év3s koráig gud spargazni az ma mar toloszekben közlekedik mert combizma úgy kinyúlt keér a bokájáig. Ekkora tudományos marhasagot amiket emberek ismeteleten újra és újra osszehordanak. Tapasztalata logikus gondolkodasa sincs csak joslatai amit génykent ir le. Az emberi test főleg az izom az tud nyulni alkalmazkodni majd vissza all. Aki edz izma novekszik. Ha nem edz netán karja eltörik izma visszahúzodik.idomul. Fenek.izomra is ervényes. A női feminsták a ronda ferfi gyülölök terjesztik.latom.sikerrel ezt a propagandat higy karosodik. Az órrg papq aki beszarik azt sokat dugtak seggbe ? Nem.simán öreg attól q foga is attól hullott ki nem a sok csókolózqstól.
2016. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!