Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A középkorú nők milyen sűrűn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A középkorú nők milyen sűrűn kívánják a szexet? (csak nők válasza érdekel)

Figyelt kérdés

40-es pár vagyunk, az idő múlásával feleségem elvesztette a szex utáni érdeklődését, ebből sokszor vita van.

Neki a havi 1 bőven elég, nekem a heti 3 minimum jó lenne.

Sokat vitatkozunk és alkudozunk ezen, most heti 1-ben alkudtunk meg :)

A probléma az, hogy Ő nem kívánja, elmondása szerint olyan a szex neki mint egy fölösleges időtöltés.

Viszont amikor csináljuk Ő mindig csúcsra jut 1-2 percen belül(nem játssza), majd látom rajta, hogy élvezi mikor csúcs után keményen kezelésbe veszem. Mérteim átlag felettiek, kitöltöm a rendelkezésre álló teret, de fájdalmat nem okozok.

Feleségem meggyőződése, hogy a Nőknek a havi 1-2 szex a normális, és nem igaz az, hogy a nők heti 2-3x szeretnek szexelni.


Most itt kérdezem meg Önöket Hölgyeim...


Ti hányszor kívánjátok a szexet hetente/havonta valójában?

Mennyi az a szex amit csak elviseltek a férfiak kedvéért?


Őszinte válaszokat várok hölgyeim...

Ne kíméljetek, ha egy beteg állat vagyok, akkor küldjetek el orvoshoz.

(félek, hogy erre a párkapcsolatunk is rámehet, hosszútávú megoldást keresek, de ismernem kell a női oldalt is)

köszönöm



#szex #nők #nő #kívánják #kivannak #kívánnak #milyen sűrűn
2016. jún. 2. 07:42
1 2
 1/12 RoseTyler ***** válasza:
Nézd, ez egy érdekes kérdés. Én szülés után, amíg nem indult be a ciklusom másfél évig, egyáltalán nem kívántam a szexet, konkrétan eszembe se jutott magamtól. "Normál" esetben viszont attól függően, hol tartok a ciklusomban, vagy naponta kívánom (ciklus közepe felé), vagy szinte egyáltalán nem (menstruáció előtti héten/napokban), a köztes időben pedig sok mindentől függ, de akkor átmenet van az előző kettő között. Ha nincs kedvem szexelni, attól azért még szoktam foglalkozni a párommal, szóval mindenki megköti a maga kis kompromisszumát és nincs gond. Mondjuk én még csak a harmincas éveim elején járok, de nálunk így mennek a dolgok.
2016. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38 éves nő vagyok. Heti 3-4 szex van. Van hogy több is. Havi egy az nagyon karcsú szerintem.
2016. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Heti?Havi?? Tessek?!

Nekem a napi 1-2 szukseges!

2016. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagyok középkorú, de mire jó ez a kérdés? Most ha a 40es nők itt azt mondják neked, h ők bizony naponta csinálják, akkor mihez kezdesz ezzel az információval? Az, h más nők hányszor kívánják nem lesz hatással arra, h a te párod hányszor kívánja. Ha nekem a barátom példálózna másokkal, én magam hagynám el.
2016. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

40-es nő vagyok.


Nálunk itthon ez pont fordítva van .

Nekem napi szinten lenne rá igényem,férjem beéri heti egyel is.

És ez nem volt mindig így ahogy haladok előre a korommal annál jobban kívánom a szexet,és még jó pár nőismerősömtől hallottam ezt.

De ez rajtatok nem segít.Ahány ember annyi féle.Párod ilyen így kell elfogadnod. :)

2016. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

40es nő vagyok

nekem heti 2-3 minimum lenne a megfelelő

de van olyan hét h minden nap kívánnám

ellenben a páromnak elég havi 1x is

ö csak 30as pasi


közös megegyezéssel szeretőt tartok

mert nem bírnám ki a havi 1xi szexet

2016. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Negyvenes éveim elején járok. Exem volt ilyen, neki férfiként bőven elég volt havi egy szex (vagy még ritkább), ami minőségben is hagyott kívánnivalót maga után. Sok más tényező is szerepet játszott a válás melletti döntésemben, de elég hangsúlyos volt benne, hogy egyoldalúan elvárta, hogy én alkalmazkodjak az ő szexuális igényszintjéhez.


Jelenleg 1 éve van kapcsolatom. Még nem élünk együtt a párommal, heti 3-4 alkalommal találkozunk, olyankor viszont minimum két menet van, vagy több. Tehát összesen heti 6-10 aktus (mindegyiknél több orgazmusom van).

Az eddigi tapasztalat alapján ha hosszabb időt vagyunk együtt a párommal, akkor is naponta, de max. kétnaponta igényeljük a szexet, és mindig több menetet. (Tehát ha egy nap kimarad, másnap bepótoljuk.)

Mindketten dolgozunk, van gyermekem, háztartás, kert, hobbik, barátok, stb. Mindemellett jut időnk, energiánk szexre, ami néha napi fél óra, máskor több óra.

2016. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

# 7 vagyok, és még annyi kiegészítést tennék, hogy a sok szex mellett a kapcsolatunkban rengeteg beszélgetés, összebújás, közös program is van. Szerintem ez is sokat számít, mert ha csak élnénk egymás mellett, unalomba fulladva, akkor nem biztos, hogy ilyen lenne a szexuális igényszintem.

De amikor elmegyünk akár csak sétálni, iszogatni, akkor arra rákészülök, nőiesnek érzem magam, a párom felfal a szemével, bókol, dicsér, tapiz, minden létező módon jelzi, hogy kíván, akkor mire hazaérünk, már olyan szinten felkorbácsolódik a libidóm, hogy én tépem le róla a ruhát. Szóval a szex nálunk nem az ágyban kezdődik.

2016. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönjük a válaszokat, és várjuk a továbbiakat is.

A válaszok alapján csak arra vagyunk kíváncsiak, hogy a nők átlagosan, milyen időközönként vágyakoznak a szex után.

Feleségem kéri, hogy azok is merjenek válaszolni akik olyanok mint Ő, még mindig nem hiszi, hogy a legtöbb nő ennyire szex éhes.

Tisztában vagyunk azzal, hogy vannak aszexuális emberek, de azt nem tudjuk, hogy ebben a korosztályban mennyi lehet a számuk.

Azzal is tisztában vagyunk, hogy a szexuális vágyakat rengeteg dolog határozza meg, de minket csak a végeredmény érdekel.

Ezen az oldalon anonym (ismeretlen/beazonosíthatatlan) személyként őszintén bárki elmondhat bármit a szexuális szokásiról, soha nem fog kiderülni, hogy ki írta.

Úgyhogy rajta hölgyeim, ne kíméljetek minket, mindet tudni akarunk :)

2016. jún. 3. 11:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy objektív képet szeretnétek kapni, de ez a platform erre nem alkalmas. Nyilván a szexualitás kategóriát azok látogatják, akiknek fontos a szex, így a mintavétel nem reprezentatív.

Személyes véleményem, hogy tökmindegy, mi az átlag: egy kapcsolatban egyetlen dolog számít, hogy a felek igényszintje megegyezzen. Ha most kijön az, hogy mondjuk heti egy az átlag, azzal semmire nem mentek, ha attól eltérő az igényszintetek.

És mindig annak nehezebb, akinek többre van igénye, hiszen le kell mondania a vágyai teljesüléséről. Pszichológiai alaptézis, hogy a vágyakról való lemondás frusztrációt okoz, és az számtalan formában keseríti meg a párkapcsolatot, még akkor is, ha egyébként "tudatosan" képes lemondani róla az illető. Tudattalanul mindig ott lesz a hiányérzet.


A magam részéről egy kvázi szexmentes kapcsolat után nem érném be havi néhány alkalommal. Amikor ismerkedtem, ez is szempont volt, ha valakiről kiderült, hogy az enyémnél alacsonyabb az igényszintje, akkor meg is szakítottam az ismerkedést. Lehet, hogy másnak heti egy alkalom megfelel ebben a korban, én nem vitatom el tőle, hogy jogos az igénye, de ha ez nem találkozik az én igényeimmel, akkor megette a fene. Örülök, hogy a társam igényszintje megegyezik az enyémmel, szerintem ez a legfontosabb. Lehet, hogy én vagyok beteg állat, hogy napi többször is kívánom, de én ezt szívesen vállalom, mert nekem ez jó (és a páromnak is). Egyébként beszéltem már erről pszichológussal és ő is azon a véleményen volt, hogy ha én ennyit igénylek, akkor ennyit igénylek, nincs ezzel semmi gond, csak megfelelő társ kell hozzá.

2016. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!