Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A középkorú nők milyen sűrűn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A középkorú nők milyen sűrűn kívánják a szexet? (csak nők válasza érdekel)

Figyelt kérdés

40-es pár vagyunk, az idő múlásával feleségem elvesztette a szex utáni érdeklődését, ebből sokszor vita van.

Neki a havi 1 bőven elég, nekem a heti 3 minimum jó lenne.

Sokat vitatkozunk és alkudozunk ezen, most heti 1-ben alkudtunk meg :)

A probléma az, hogy Ő nem kívánja, elmondása szerint olyan a szex neki mint egy fölösleges időtöltés.

Viszont amikor csináljuk Ő mindig csúcsra jut 1-2 percen belül(nem játssza), majd látom rajta, hogy élvezi mikor csúcs után keményen kezelésbe veszem. Mérteim átlag felettiek, kitöltöm a rendelkezésre álló teret, de fájdalmat nem okozok.

Feleségem meggyőződése, hogy a Nőknek a havi 1-2 szex a normális, és nem igaz az, hogy a nők heti 2-3x szeretnek szexelni.


Most itt kérdezem meg Önöket Hölgyeim...


Ti hányszor kívánjátok a szexet hetente/havonta valójában?

Mennyi az a szex amit csak elviseltek a férfiak kedvéért?


Őszinte válaszokat várok hölgyeim...

Ne kíméljetek, ha egy beteg állat vagyok, akkor küldjetek el orvoshoz.

(félek, hogy erre a párkapcsolatunk is rámehet, hosszútávú megoldást keresek, de ismernem kell a női oldalt is)

köszönöm



#szex #nők #nő #kívánják #kivannak #kívánnak #milyen sűrűn
2016. jún. 2. 07:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, segítettek, már az elmúlt két hétben is sokat javult a helyzet.

A megoldást nem a heti heti hányszor jelentette, hanem a kölcsönös megértés és elfogadás.

Ha neki nincs kedve este, akkor nem duzzogok, ott mellette az ágyban eljátszok mariskával.

(közös megbeszélés alapján)

Elsőre furcsa volt ahogy végignézte, de őt szinte jobban izgatta mint engem :)

Így ahogy látja, hogy nekem jó, Ő is kívánni kezdi, másnap már Ő jön oda fogja meg a kezemet és rakja be a bugyijába, és ekkor nem a finomkodást igényli, azt mondja hogy azt hagyjam meg mariskának, ekkor leteperem és konkrétan durván úgy átmegyek rajta mint egy úthenger.

23 év után vonatunk egy völgyből ismét a hegyek felé vette az irányt :)

Egyébként feleségemnél a munkahelyi stressz és az ingerszegény környezet vezetett elsősorban a szexuális vágy csökkenéséhez, ezeket is átbeszéltük.

Egyébként mindenkinél más-más okokra vezethető vissza ez a probléma, de van aki tesz is valamit, próbálkozik és van akiből csak statisztika adat lesz.

Javaslom, ha ilyen problémával küzdötök, akkor üljetek le és beszéljétek át őszintén, részletesen és tabuk nélkül.

Ha engem felizgat a titkárnő, hazamegyek elmondom feleségemnek, majd úgy átmegyek rajta, hogy hálát rebeg a titkárnőnek :)

Fordítva is igaz, Ő is szokott szex közben más férfiakra gondolni és közben meg is beszéljük.

Lényeg a lényeg, csak őszintén...

2016. jún. 15. 09:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült megoldanotok a helyzetet, csak így tovább! :)
2016. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!