Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumi óvszer nélkül miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi óvszer nélkül miért vállalják a prostik a behatolást?

Figyelt kérdés

Mindig több olyan hirdetést is látok ahol a prosti kifejezetten kiemeli hogy benne el lehet élvezni punciba seggbe is óvszer nélkül. Hogy nem félnek?


.Ennyire nincsenek felvilágosítva?

.Már van valami súlyos betegségük és nekik úgyis mindegy?

.Vagy fel van nagyítva a dolog és nem is olyan könnyű pl HIV AIDS-t elkapni?


Mi lehet az oka?

Mennyire veszélyes egy ilyen nővel összefeküdni?


2016. jún. 4. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hol olvastad? Mert én még ilyen hirdetést nem olvastam! Csak ennek az ellenkezőjét tapasztaltam!
2016. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
hogy minél több férfi menjen hozzájuk mert kb semmit nem érzel gumiba. ezek szerint nem nagyon érdekli hogy elkap valamit. ha van friss nemibetegség negatív tesztje akkor nincs baj előtte kérheted hogy mutassa meg ha igényes
2016. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ilyet meg ense lattam
2016. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy hol láttál ebböl olyan sokat?
2016. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
csak
2016. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Linó03 ***** válasza:
54%
Van ilyen, de én a luxus kategóriáról hallottam, ott viszont ellenőrzik egészségügyileg a kuncsaftokat, tehát fertőzés kizárva.
2016. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a legtöbb bevállalja, de ezt hirdetésben soha nem szokták megemlíteni, mert az eltántorítana egy csomó ügyfelet.
2016. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lehet az oka?"

Pénz pénz és még több pénz.


"Mennyire veszélyes egy ilyen nővel összefeküdni?"

Csak annyira, mint az orosz rulett.


Egy negatív AIDS teszt is csak annyit jelent, hogy nem volt fertőzött egy hónappal ezelőtt. Ennyi időbe telik, hogy ki lehessen mutatni a fertőzést a teszttel.

2016. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon nehéz téma. Gumival meg mit ér a dolog? Gondolom alig érez valamit az ember. Csak sajnos még azt a fizetett élményt is elrontja a betegségtől való félelem. Sehogy sem jó.
2016. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3%

A HIV van fel felfújva, mivel a többi nemi betegségből van esély kigyógyulni, csak azokról meg alig esik szó.


Ami a HIVet illeti, ha megkaptad, kb tutti a halálos ítélet, csak amit már nem annyira hoznak a szennylapok, hogy a HIV vírus fertőzőképessége nagyon gyenge, tehát szexelés egy HIV+ partnerrel nem jelenti, hogy meg is kapod, sőt nagyon kicsi a valószínűsége a gyenge fertőzőképrssség miatt.

És ha mégis megkapod, lehet, hogy csak hordozó leszel, aki ismét nagyon kis valószínűséggel megfertőzhet másokat, de te magad nem biztos, hogy AIDS beteg leszel.


Hogy lehet, hogy mennyire fújták, hogy AIDS így meg úgy s még soha egyetlen ismerősöm sem halt bele ilyesmibe, se nem hallottam senkiről, hogy Hiv+ volna, én sem, pedig dugtam már itt-ott gumi nélkül is.

2016. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!