Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lemondanátok az esti programot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondanátok az esti programotokat egy csajért?

Figyelt kérdés
A csaj most írt
2016. jún. 4. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer-kétszer megtettem és rosszul jöttem ki belőle.. :D
2016. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha.
2016. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván függ a programtól is. Ha egy régóta tervezett program, amit már nagyon vártam, nem hiszem, de egy olyat, amit bármikor megismételhetünk (haverral sörözés), igen.
2016. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Mi vagyok én a pincsi kutyája? Ha klek neki akkor máskor is akar találkozni. Ha ne akkor csak unaloműzésre kellek.
2016. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha lesz a csajjal szex is, akkor valószínűleg a csajt választom :D


mondjuk aki gyakran szexelhet, annak nyilván nem annyira értékes ez, és lehet az első programja fontosabb.


Szóval függ az eredeti programtól és attól, hogy milyen gyakran van lehetőséged szexelni.

2016. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!