Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti lemondanátok egy randit,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lemondanátok egy randit, amiatt mert esik az eső?

Figyelt kérdés
Második első randi lett volna (a kettő között majdnem 2 év telt el). Szabadtéri programunk lett volna, de az eső miatt lemondta a fiú. Felajánlottam, hogy eljöhet hozzám, mert nekem videót kell vágnom és közben beszélgethetünk, vagy valami, de arra nemet mondott. Ti mit tettetek volna ilyen helyzetben?

2016. ápr. 24. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Személy szerint ha megkaptam volna hogy a lánynak dolga van de azért átjöhetek és közben beszélhetünk, akkor én is sztornóztam volna.
2016. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
én ezt is elfogadtam volna, csak akkor ne úgy hogy videóvágás mellett beszélünk, hanem beszélgetés mellett vágod a videót, max ha ért hozzá akkor besegít :)
2016. ápr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se szívesen mentem volna olyan elsô randira, ahol te mellette dolgozol - az nagyon sokadik randinak elmegy, ha nagyon ugy alakul, de elsonek nem.
2016. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást 2 éve. Tegnap 6-7 között taliztunk volna, de csak 8-ra ért haza, addigra viszont elkezdett esni. Tudta, hogy nekem aznap még van dolgom, ezt először is mondtam neki és én az egészet csak felügyeltem.
2016. ápr. 24. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:

tovabbra is azt mondanam, hogy ha mar igy alakult, en is lemondtam volna. Ha nem tudtok teljesen egymasra figyelni, mert kozben az egyikotoknek dolgoznia kell, akkor az jo esellyel csak nyuglodes lenne - akkor meg minek.

Maskor is be lehet potolni, amikor nincsenek ilyen zavaro tenyezok.

2016. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is lemondtam volna, atmenni se mentem volna at csak akkor ha nagyon joban vagyunk mar es tudom hogy nem gaz
2016. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor milyen programot találtatok volna ki esőben?
2016. ápr. 24. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!