Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napjainkban miért olyan ritka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napjainkban miért olyan ritka a monokinizés a strandokon, vízpartokon?

Figyelt kérdés
Emlékszem a nyolcavanas évek végén,a kilencvenes évek elején,ahogyan a strandokon,a Balatonon,a tengerpartokon,több volt a fürdőruha felső nélküli nők száma,mint azoké akik viselték a melltartót.Szinte már el volt terjedve ,hogy ez lessz a divat,hogy a nők ugyanúgy fognak strandolni,csak egy kis tangában,vagy bikini alsóban,mint a férfiak.Sőt még arra is emlékszem,hogy a strand környéki büfékben,voltak hölgyek akik monokinisen fagyiztak,kávéztak,és senkinek nem volt furcsa,mindenki elfogadta.Láttam ahogyan egy kétgyerekes anyuka,a férjével,plusz a baráti köre nyuodtan kávézgattak egyik Balatonparti büfében,és normálisan beszélgettek,senki nem figyelt oda ,hogy egyik hölgyen sincs melltartó,sem póló.Ma már nagyon ritka az ilyesmi,vajon miért?Ti szeretnétek,ha viszatérne a monokinis időszak a strandokon?

2016. jún. 4. 10:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
33%
A nők szégyenlősek, aki meg nem annak ott a nudista strand, de egyébként lehet jobb is így nem minden nőnek jó a teste ahhoz, hogy csak úgy fedetlen mellel flangálljon. meg szerinted a gyerekek mit gondolnak akik ezt látják?
2016. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

1:

De nem érted, a kérdező azt kérdezi hogy akkor miért van az hogy régen ez normális volt? Amiket leírtál, azok nem voltak érvényesek a '80-as és '90-es években?


Kérdező, én csak Magyarországon nem tapasztalom ezt. Voltam nyaralni már Horvátországban és Bulgáriában is. Mindkét országban a strandokon (tengerparton) nagyon sok félmeztelen nőt láttam NEM nudista strandokon. Gyerekek is voltak ott igen, kedves egyes.

2016. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
67%

mert hirtelen szabad lett és mindenki élni akart vele


manapság ez már nem fontos - igy nem is akarnak a nők félmeztelenek lenni


am meg nem - majd mindeki eldönti h neki mi a jó

manapság meg nem divat

2016. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Romániában még most is sokan vannak monokiniben a tengerparton.

A 2-nek igaza van,nem azt vitatom,hogy erkölcsös vagy nem,hanem,hogy akkor régen miért volt divatban és most nem? Nem feltétlenül azért mert nem volt szabad,hisz nyugaton is divat volt akkor a monokini.

2016. jún. 4. 10:54
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Mert abban az időben még nem volt ekkora befolyása a médiának a dolgokba. A nőket nem zavarta hogy fedetlen felső testel voltak a strandon, mert valószinűleg a többi nő is úgy volt. De most már vannak okostelefonok van facebook, ha titeket lefotoznának így ti sem örülnétek neki. Annak se ha mutogatna bárki is az ismerőseinek. Én beválallnám a melltarto nélküli napozást de csak külföldön :D
2016. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a kérdés. Sajnos egyre pűdebbek a nők, mert a média mindenhol azt nyomja beléjük, hogy tökéletes nőnek kell lenned. Mindenhol csak jó nőket látni a tévében és az átlagnő már azt hiszi magáról, hogy ő nem az, ezért le sem meri venni a fürdőruháját. Pedig nyugodtan megtehetné.


És akkor még nem is beszéltem arról, hogy sok férfinek nagyobb melle van, mint egyes nőknek, ők bezzeg nem viselnek melltartót, pedig jobb lenne ha eltakarnák.

2016. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
97%

Eszembe jutott valami. A 80-90-es években nem voltak kamerás mobilok és digitális fényképezők, illetve internet.


Aki filmes, régi kamerával fotózta direkt a félmeztelen nőket engedély nélkül, azt jó esetben legtöbbször megverték.


Ha rákerestek a neten, akkor millió és millió strandi lesifotót lehet találni, akár félmeztelen, akár meztelen lányokról. Manapság. Telefonnal, kis fényképezővel nagyon könnyű már kukkolni, képeket készíteni és ezeket sokszor a netre is felrakni. Még ha név nélkül kerül fel a legtöbb ember is, akiket lefotóztak, ez akkor is a legtöbb ember számára zavaró lehetne nagyon.

2016. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem olvastam végig, de régebben tényleg több levegőző csöcs volt a strandokon
2016. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

Manapság minden nyomorult zsebében ott figyel az okostelefon, szóval fél perc alatt fel tudják tölteni a monokiniző nőkről a képeket a netre úgy, hogy a szerencsétlen nőknek fogalma sincs róla.

Emlékszem nemrég hatalmas trend volt (ami még ma is él valamennyire) hogy lehajoló nők dekoltázsáról, meg hátulról szoknya alatt lőtt képeket tettek fel a pasik mindenféle szenny oldalakra, szóval ilyen körülmények között jó hogy meghal a biztonságérzet.

2016. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
62%

Én azért nem vetkőzöm le, mert mások se teszik. Ha látom, hogy nem vagyok vele egyedül, szó nélkül megteszem.

Ez a kamerás dolog meg marhaság. Ha valaki ruhában felvesz ugyanúgy törvénytelen. Ha meg felkerülne a netre rólam valami, könnyen kinyomozható, hogy ki volt, és kiperelném belőle a szart is, és csak én járnék jól. Szóval ez nem érdekel. De ha egyedül vetkőznék, akkor megszólnának a hülye prűd libák.

2016. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!