Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is lenyúltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lenyúltam a pasiját? Jogosan akadt ki?

Figyelt kérdés

Kicsit kacifántos ez a sztori, de megpróbálom legegyszerűbben vázolni.

Van egy idősebb barátnőm, most tölti a 40-et, három gyereke van, akiket egyedül nevel. Már jó pár éve nincsen tartós kapcsolata, és kb. két hete mesélte el nekem, hogy viszonya van egy pasival. Azt viszont nem mondta, hogy kivel, teljesen véletlenül tudtam meg pár nappal később. Ismerem az illetőt, régebben nagyon jóban voltunk, mostmár inkább csak távoli haverok vagyunk, de a lényeg, hogy 22 éves a srác. Kicsit ezen kiakadtam, egyrészt mert a barátnőm olyanokat mondott, hogy "már szerelmes", meg hasonlók, másrészt azért, mert ismerem azt a srácot, és tudom, hogy csak szórakozik. Meg pl. a barátnőm legidősebb fia 25 éves, na...

Hiba volt, így utólag belátom, de elmentem beszélni ehhez a sráchoz, hogy mégis mi a célja ezzel az egésszel, meg hasonlók. A beszélgetésből nem lett semmi, fogalmam sincs, mi történt, de a vége az lett, hogy egy baromi nagyot szexeltünk...nem volt szándékos és nem is jelentett semmit, de átgondoltam, és úgy döntöttem, hogy elmondom a barátnőmnek, már csak azért is, hogy lássa, nem az igaz szerelme mellett van. Na hát ez máshogy sült el, kiakadt, hogy én hogy tehetek ilyet, nem ezt várta a baràtnőjétől, hogy így hátbaszúrja, csalódott bennem, stb.

Meg vagyok lőve, fogalmam sincs, mit tegyek. Akkor se kéne az a srác, ha köze nem lenne a barátnőmhöz, viszont ő ezt nem érti meg, perpill gyűlöl.

Mit csináljak? Nem akarom egy ilyen miatt elveszíteni

18 vagyok


2016. jún. 4. 03:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

A barátnőd szemszögéből igen,lenyúltad.

De áruld már el nekem,hogy hogy lehet egy beszélgetésből csak úgy szex?

18 évesen nem kéne ilyen könnyen adnod magad..

2016. jún. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Hosszú ez nekem hajnali negyed négykor.
2016. jún. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 : ezer éve haverok vagyunk, megkívántuk egymást, vagy mittudomén, de nem ez a lényeg...
2016. jún. 4. 03:30
 4/11 anonim ***** válasza:
40 eves a csaj es 25 a fia??? Itt valami nem stimmel...
2016. jún. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Búzi kamus.
2016. jún. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem is megkivanhatna igy valaki :p

25/F

2016. jún. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elég vicces történet.

Egyrészt igen, hátba szúrtad és teljesen jogosan akadt ki. Másrészt, ha csak úgy lefekszel egy sráccal (ráadásul vele), akkor miért gondolod úgy, hogy meg kell mondanod a barátnődnek, hogy kivel tegye ugyanezt?

2016. jún. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel 15 évesen szült a nő.

Akkor sząrkeverésből jelest kapsz.

Viszont a 40-es legalább idejében rájött hogy van/volt egy gerinctelen (féreg) pasija és "barátnöje".

20/L

2016. jún. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Annyira bírom ezeket a "valahogy szex lett" sztorikat. Tisztán látszik belőlük, hogy ilyenkor a kérdező egy ri_anc, akit bárki megb_szhat.
2016. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megmondom, hol hibáztál! Tucatszor olvasom ezt a kérdés nőktől, hogy megcsaltam elmondjam –e neki vagy nem? Egy híres pszichiáter erre a következőt mondja…

Az ilyesmit soha nem lehet elmondani. Mert ezzel csak a saját bűntudatod pakolod át a másikra, hogy neked könnyebb legyen elviselni.

Én tudom, hogy te más indokkal igazoltad azt, hogy miért is mondod el. De akkor is valójában csakis a saját bűntudatodon könnyítettél miközben a barátnőd most szenved…

Hát gratulálok! Így mindenki jól járt…

A barátnőd elvesztetted, a hatalmas szexnek is annyi…

Mikor tanuljátok meg, hogy vannak dolgok, amit nem szabad elmondani?

2016. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!