Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is jogosan akadt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogosan akadt ki ez a pasi? Egy idióta p. icsa voltam

Figyelt kérdés

Kicsit fura történet, de megpróbálom leegyszerűsíteni.

Az egyik barátnőm bátyjáról van szó. Semmi közünk egymáshoz, ha találkozunk, akkor is véletlenül, akkor elbeszélgetünk, de ennyi. A legutóbbi elbeszélgetésünk viszont tovább ment, és elkezdtünk rendszeresen találkozgatni (mint barátok) 26 éves egyébként, kicsit egoista, de nagyon jól néz ki amúgy. Az életmódja viszont szörnyen gáz (legalábbis az én szememben gyomorforgató), kis túlzással úgy él, mint egy playboy, sok pénz, bulik, luxusk.urvák...annak ellenére hogy van egy fia. (valami táncosnőtől, persze nincsenek együtt, az anyjánál van a gyerek, de elég sokat találkoznak)

Na mindegy, a lényeg hogy hétvégén mondta, hogy menjek vele bulizni. (Mármint oda ahová ő szokott, az ő baráti körével) Nem voltam olyan lelkes, de végül belementem. Kár volt, az tárult elém, amit fentebb is leírtam, és elég kényelmetlenül éreztem magam. De az utolsó csepp az volt, amikor a pasi invitált, hogy "rakjuk össze, amink van" (konkrétan ezekkel a szavakkal)

Részben, mert sértette az egómat, részben mert tényleg hányingert kapok ettől az életmódtól, de kifakadtam, talán a kelleténél jobban. Mondtam neki csúnya dolgokat, amiket meg is bántam ("így soha nem lesz rá büszke a fia","kompenzálni akar valamit ezzel az élettel") stb. Tudtam hogy be fog rágni, de nem érdekelt. Azt is tudom, hogy semmi közöm hozzá, hogy él, és nincs jogom beleszólni a dolgaiba, egyszerűen csak azon túl, hogy dühös lettem, akartam hogy tudja (ha már kvázi barátok lettünk), hogy ezzel az élettel semmit nem fog elérni.

És azt is tudom, hogy sok dologban van igazam, de valahol mégis rosszul esik hogy berágott rám. Nagyon hülye voltam, jogosan akadt ki? És ami igazán érdekelne, hogy szerintetek megbocsájt-e ezért valaha?

18L


2016. márc. 14. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
nincs vmi rövid verzió ez elég hosszú ?
2016. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Umaku ***** válasza:
Jobb lett volna ha befogod, de igazad volt. Ha olyan nagy az egoja akk szerintem azt kell csinalnod h mindenben igazat adsz neki amit a fejedhez vag. De ha olyan nagyon joban vagytok szerintem e nelkul is megbocsat. Bar nm latok ta sok eselyt. Szard le. 1- "barattal" kevesebb.
2016. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad volt. Undorító, amit csinált, szerintem ne is akarj tőle többet... persze megpróbálhatod.
2016. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sztem itt te vagy az akinek oka van megsertodnie, te voltál az akiről azt gondolták h pár italmaghivastol ugy hanyatt esik h rögtön ledobja a bugyijat. Ehhez képest szánalmas h meg te aggódsz azon h meg fog e bocsátani. :) mert mi van ha nem fog? Legyen mar egy kis tartasod!
2016. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A pasi kuka. Hagyd a fenébe, mielőtt jobban belehabarodsz, előbb-utóbb úgy is megcsalna.
2016. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Még te érzed magad kellemetlenül? Ejnye.
2016. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mit érdekel? Hogy egy ilyen felületes ktsög haragszik e rád vagy nem?

Koccoltasd le ezt a selejtes embert.

Nehogy már te kérj bocsánatot.

Ő nézett téged egy selejtes rbncnak.

Neki kellene bocsánatot kérnie tőled!

2016. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jogos amit írtok. És tudom hogy tök igazam volt :D

De az akkor is nagyon bánt, hogy messzire mentem a végén, pl. nem kellett volna azt mondanom a fiáról, amit mondtam, biztos hogy ez fájt neki, mert imádja a fiát...és tényleg mondtam még nem szél dolgokat :/

2016. márc. 14. 23:05
 9/18 A kérdező kommentje:
*szép
2016. márc. 14. 23:05
 10/18 anonim ***** válasza:
Jaj, kislány. Egy olcsó kis lotyónak nézett volna téged. Ebből indulj ki. Még az se lett volna sok, ha jól pofán vered emiatt.
2016. márc. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!