Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is jogosan akadt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogosan akadt ki ez a pasi? Egy idióta p. icsa voltam

Figyelt kérdés

Kicsit fura történet, de megpróbálom leegyszerűsíteni.

Az egyik barátnőm bátyjáról van szó. Semmi közünk egymáshoz, ha találkozunk, akkor is véletlenül, akkor elbeszélgetünk, de ennyi. A legutóbbi elbeszélgetésünk viszont tovább ment, és elkezdtünk rendszeresen találkozgatni (mint barátok) 26 éves egyébként, kicsit egoista, de nagyon jól néz ki amúgy. Az életmódja viszont szörnyen gáz (legalábbis az én szememben gyomorforgató), kis túlzással úgy él, mint egy playboy, sok pénz, bulik, luxusk.urvák...annak ellenére hogy van egy fia. (valami táncosnőtől, persze nincsenek együtt, az anyjánál van a gyerek, de elég sokat találkoznak)

Na mindegy, a lényeg hogy hétvégén mondta, hogy menjek vele bulizni. (Mármint oda ahová ő szokott, az ő baráti körével) Nem voltam olyan lelkes, de végül belementem. Kár volt, az tárult elém, amit fentebb is leírtam, és elég kényelmetlenül éreztem magam. De az utolsó csepp az volt, amikor a pasi invitált, hogy "rakjuk össze, amink van" (konkrétan ezekkel a szavakkal)

Részben, mert sértette az egómat, részben mert tényleg hányingert kapok ettől az életmódtól, de kifakadtam, talán a kelleténél jobban. Mondtam neki csúnya dolgokat, amiket meg is bántam ("így soha nem lesz rá büszke a fia","kompenzálni akar valamit ezzel az élettel") stb. Tudtam hogy be fog rágni, de nem érdekelt. Azt is tudom, hogy semmi közöm hozzá, hogy él, és nincs jogom beleszólni a dolgaiba, egyszerűen csak azon túl, hogy dühös lettem, akartam hogy tudja (ha már kvázi barátok lettünk), hogy ezzel az élettel semmit nem fog elérni.

És azt is tudom, hogy sok dologban van igazam, de valahol mégis rosszul esik hogy berágott rám. Nagyon hülye voltam, jogosan akadt ki? És ami igazán érdekelne, hogy szerintetek megbocsájt-e ezért valaha?

18L


2016. márc. 14. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már a színházat. Nem véletlenül írtad le, hogy jól néz ki és lóvés. Ez a lényeg. Bőven elég lett volna annyi, higy milyen züllött életvitelt él. Bár kérdés, hogy kinek mi az. Úgyis megdugatod majd magad vele, nem kell vetíteni.
2016. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Lemaradt. Csak kiakadtál, hogy pár piát akart neked fizetni. Ha nyaralásra invitált volna vagy vett volna valami drága sz*rt akkor persze már máshogy álltál volna a dolgokhoz.
2016. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
26 évesen egy 18 éves lányt hülyít. Szóval ne érezd magadsz-rul, felejtsd el szépen.
2016. márc. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez a srác téged megfogott. Fogadjunk egész nap csak rá tudsz gondolni. Nem gondolod, hogy ő így csajozik?
2016. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Van olyan oldala, ami megfogott, pl. voltunk egyszer hárman (mármint ő, a fia meg én) kirándulni, meg állatkertben, és akkor egészen más volt, jól éreztem magam vele (velük)

De így is sokkal több a taszító dolog...

2016. márc. 15. 13:36
 16/18 anonim ***** válasza:

ne érdekeljen, őszintén én is simán elcsábítok egy 18 évest 30 éves fejjel és még mellette böföghetek is. A fiatalok tapasztalatlanok, könnyű őket elcsábítani.

Lépj tovább.

2016. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

8:

Hidd el, magasról sz*rik rá h mit mondtál neki:D Egyetlen dolog érdekli: hogy megdugjon. Ilyenkor az eszkoztarunkba tartozik az is, hogy lelkifurdalást keltünk a lanyban. Vszinu en is ezt tennem a helyében. Es láss csodát, működik:)

Ez egy jo ürügy neked h ujra találkozhass vele. Bekaptad a horgot, innen mar csak elrontani lehet, magadtól beleuszol a merítőhaloba, ahogy elnezlek:)

2016. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ha a pasi tényleg a barátjának tart téged, akkor meg kellene köszönnie azt hogy fel akarod nyitni a szemét

végre valaki, aki nem csak odaadja magát neki, ahogy eddig megszokta, hanem megmondja a frankót

de a te részedről ez egyértelműen vonzódásnak tűnik, ő meg úgy volt vele, hogy ennyi idő meg beszélgetés, barátkozás után megkaphat téged

várj egy pár napot, amíg jelentkezik, de ha nem bírod tovább a lelkifurdalást, akkor beszélj vele

de ennek a vívódásnak az ő részéről is meg kellene lennie

2016. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!