Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan tekintem ribncnak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tekintem ribncnak? Szerintetek?

Figyelt kérdés

18F

Exemről van szó.(17L)

Sokáig ismerkedtünk az elején és csak ezután jöttünk össze. Mindig mondta hogy szeret,főleg az elején.

DE miután összejöttünk azután 1 héttel egy másik csávóval smárolt ittas állapotban amit nem ő kezdeményezett elvileg. Lehet csak egy csók volt,de a lényeg hogy hagyta magát.

Mikor egyszer elszólta magát véletlenül akkor utána kérdezgettem arról az illetőről. A csajom válasza az volt hogy beduzzogott és nem beszélt velem egy ideig miután erre rákérdeztem. De végül ezt sose mondta el,mástól tudtam meg a megcsalását.

És ez az egy amiről tudok.

De kapcsolatunk közben sose engedett a telefonja közelébe,rohadtsokat hazudott nekem.

Sose mondta el a komolyabb problémáit velünk kapcsolatban. Szakítás után tudtam meg mik voltak velem a gondjai természetesen.

A kapcsolatunk vége felé kb havi 2x találkoztunk,mikor írtam neki hogy találkozzunk akkor elkezdett hisztizni hogy túl sokat keresem...szóval eléggé elhanyagolt és még ő volt fennakadva.

Volt olyan hogy lusta volt visszajönni hozzám a városba a megbeszélt nap.

Mikor szakítottam vele akkor szerintem műsírás volt,és kamu aggódás hogy maradjak vele...mert aztán nem sokkal később át akartam vele beszélni a dolgokat,mentegetőzött,kamuzott,facebookon még le is tiltott.


Tudom kicsit össze vissza van a történet leírva de talán ki lehet bogozni.



2016. máj. 23. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj h megszabadultàl tôle.
2016. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

R!b.nc: rendszeresen illegeti magát pasiknak, s könnyen oda is adja magát nekik.


Ez a csaj azért ezt a szintet (még a leírtak alapján) nem hozza. Egyszerűen csak egy buta p!c.sa.

2016. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ribbanc csak egy eretlen kislany. Orulj neki, hogy vege.
2016. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem vesztettél vele.örülj hogy vége lépj tovább jöhetnek a normálisabb csajok
2016. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy minek nevezed, nem csinált semmi különleges dolgot, egyetlen "bűne" h nem volt szerelmes beléd
2016. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 akkor miért jött velem össze? 2 hónap ismerkedés alatt csak rá kellett volna eszmélnie hogy nem én kellek neki

És miért hülyített akkor hónapokon keresztül?

2016. máj. 23. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Úgy szeretem, hogy rögtön lerbancoznak egy lányt, ha saját hülyeségük/alkalmatlanságuk miatt nem jön össze a dolog. Hadd mondjam el, kérdező, hogy a hűség nem tulajdonság, hanem állapot. Állapot, amelyet neked kell létrehoznod a partneredben. Ha erre nem vagy képes, ne őt szidd! Nem a víz a hibás, ha nem tudsz úszni...
2016. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó..ez nem igaz :) lány vagyok és soha de soha nem csaltam meg senkit! ez a legalja, mindegy milyen a fiú szakítson vele aztán legyen mással! ne egyszerre kettővel az az én szememben akárhogy is nézem egy hatalmas r@bänc
2016. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!