Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy könnyítettem rajta vagy hülyeség volt?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, aki férfi létére elítéli az masztizást vallási okokból barátnője pedig nincs tehát gondolhatjátok mennyire ki van éhezve. Már a megimerkedésünk óta nyomult rám, és mindig annyira be volt indulva a közelemben, hogy majd megbolondult. Végül engedtem neki és kézzel könnyítettem rajta, hogy hagyjon végre kicsit békén ilyen szempontból. De azóta meg még erőszakosabb lett és már folytatást akar meg el akar venni feleségül. Szóval akkor hülyeséget csináltam azzal, hogy kielégítettem? Azt hittem ha nem lesz olyan kanos majd kicsit észhez tér. Igazából kedves meg helyes, csak zavart, hogy csak azért próbálkozott mert ki van éhezve. De ehelyett inkább akkor még inkább beindítottam volna?


Megj: priviket nem kérek, vagyírhattok de nem válaszolok


2016. jún. 2. 12:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudnám kiverni egy olyan pasinak,aki kicsit sem tetszik. Jó hülyeséget csináltäl,ezzel azt érted el amit most csinál addig fog nyomulni mìg meg nem fektet. Elérte azt is ,hogy kiverd neki ,ìgy a szexet is el fogja érni. Mert buta vagy és naìv elhitted a szar dumáját ,hogy ő vallásos !!!! Ezzel csak beakart etetni ès sikerült is neki.....
2016. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mekkora ostoba vagy! Azt hitted, ha kivered neki, akkor évekig kielégült lesz? Max. 1-2 órára.

Hülye vagy, hogy ilyen kreténnel(vallás, persze... mekkora idi0ta duma) ismerkedsz! Olyan nincs hogy ne elégüljön ki. Max nem veri, hanem bedugja valahova.

2016. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem kamuzott! tudom melyik gyülekezetbe jár meg milyen vallású és azt is, hogy tényleg nem masztizik ezt higgyétek el. nem sokáig kellett törödnöm vele míg elélvezett ha értitek. Egyébként épp azért gondoltam, hogy ez majd segít mert azt akartam, hogy ne csak megdugni akarjon szerencsétlen majd fölrobbant állandóan. Egyébként ja lehet naiv vagyok csak nem tudtam mit kezdjek egy ennyire kanos pasival, reméltem, hogy így le tudom nyugtatni egy időre.
2016. jún. 2. 13:30
 14/16 anonim ***** válasza:
Az én párom is vallásos. Muzulmán. Valószínűleg ő is az, mert náluk tilos a maszturbálás. Meg az anál. Meg még sok minden, amit egy-két ima elmondása felold :) Hát igen, ezt elszúrtad, ha nem tetszik a pasi. Beindítottad, nehéz lesz levakarni.
2016. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De ostoba vagy. Ja nem veri ki magának, a vallása miatt, de azt megengedi, hogy te kiverd neki? A maszturbálás alapból nem bűn, hiába vallásos, szóval vagy ő a nagyon hülye, vagy belőled csinált azt. Én maszturbálok rendszeresen, mégis fel tudok úgy izgulni, hogy alig bírjak magammal, meg ha egy lány kiveri nekem, az fél percig tartson..
2016. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#13 ja lenyugtattad egy időre...jó esetben kábé 5-10 percre. utána újra "bevetésre kész".


Ha egyszer kiverted, utána leszopod, utána meg dugtok, pusztán "vallási okokból. Ámen!

2016. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!