Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régebben azt hittem hogy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben azt hittem hogy ez hülyeség, de sok nőt beindít ha jó hangja van egy férfinak. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem privátokra várok,de nekem valóban jó hangom van ezek a gének.Na de a nőkre ez hogy és miért van akkora nagy hatással?
2015. dec. 31. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert megnyugtató. A kisgyerekek is ezért szeretik a mély, búgó hangú férfi hangot
2015. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csak_nari ***** válasza:
100%
A mély hang férfias, erőt sugall, biztonságot. Nem mellesleg ordas módon erotikus - főleg ha nyög szex közben.
2015. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én hangom is több nőt csábított már el. Szerintem van alapja.
2015. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elottem szolokhoz...

Elegge szexis tud lenni ha a pasinak mely es szexis hangja van.. Nekem attol ferfi egy ferfi.. es valoban erot es biztonsagot ereztet.. :)

De ha te az enekhangodra gondoltal az mas :DD

2015. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Imádom ha egy pasinak kellemes mély és karakteres hangja van. Azt nem mondom, hogy csak ettől beindulok, de ha egy ilyen hang suttog a fülembe az azért kiváltja a kellő hatást.

22N

2015. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fontosabb, mint az arc.

Tény, mert az egyik exem bűn ronda volt.

Egyébként pont ezért tetszik nagyon Aautzky Armand is.

25/N

2015. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Számomra is nagyon fontos a nő hangja,igen mert az sokat elárul az emberről ahogyan beszél.A cigis mélyhangú nőktől kiráz a hideg.
2015. dec. 31. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Főleg amikor krákog fuuujj :DD
2015. dec. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!