Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy könnyítettem rajta vagy hülyeség volt?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, aki férfi létére elítéli az masztizást vallási okokból barátnője pedig nincs tehát gondolhatjátok mennyire ki van éhezve. Már a megimerkedésünk óta nyomult rám, és mindig annyira be volt indulva a közelemben, hogy majd megbolondult. Végül engedtem neki és kézzel könnyítettem rajta, hogy hagyjon végre kicsit békén ilyen szempontból. De azóta meg még erőszakosabb lett és már folytatást akar meg el akar venni feleségül. Szóval akkor hülyeséget csináltam azzal, hogy kielégítettem? Azt hittem ha nem lesz olyan kanos majd kicsit észhez tér. Igazából kedves meg helyes, csak zavart, hogy csak azért próbálkozott mert ki van éhezve. De ehelyett inkább akkor még inkább beindítottam volna?


Megj: priviket nem kérek, vagyírhattok de nem válaszolok


2016. jún. 2. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, mert ezzel kinyitottad a szemében azt a kaput hogy van esély érdemes nyomulni, tehát most még több energiát fektet bele
2016. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Láthatod, hogy hülyeség volt, most még többet akar...
2016. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
hát persze, és egy vallásos házasodni akar, szóval ha te nem, akkor hanyagold!
2016. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Attól még hogy nyomul valaki nem kell szánalomból ki_erni neki.


Azaz ki lehet, de annak ez a következménye.


Legyen ez egy tanulság, hogy csak annak a szerszámához nyúlsz akitől akarsz is valamit.


Nekem is nehezen megy, mert elég simulékony jellem vagyok sajnos, de meg kellett tanulnom, hogy a legjobb egyszer a másik szemébe mondani kerek perec mi van és mi nincs, mettől meddig. Az nagyon sokat segít hosszú távon.

2016. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Vallási okokból persze, vallási okokból belefér viszont vagy valami kis ribi kiverje csak úgy.


Milyen naiv vagy, istenem! Mondd, hogy 16 vagy még csak és valami 30as idióta behülyített

2016. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha annyira vallásos lenne mint mondod, akkor nem hagyta volna, hogy kielégítsd.
2016. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Helyes és kedves vagyok, rajtam is könnyíthetsz kézzel, nem akarlak feleségül venni :)
2016. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És legalább Isten nevében nyomul? Ja az önkielégítés bűn, szex meg nem...
2016. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha idegesít, akkor koptasd le. Ha meg nem, akkor mondd neki hogy vehet neked egy szép eljegyzési gyémántgyűrűt. Ebből bőven kiderül, hogy a dumák mögött van-e valóban komoly szándék. :) Ha komoly gyűrűt kapsz tőle (2-3 havi fizetésének megfelelő értékűt), az sem kötelez semmire, bármikor visszaadhatod neki.
2016. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon benézted, és látszik, hogy vallás ügybe se vagy épp toppon.


Ha (hithű) keresztény-katolikus az illető, akkor az csak és kizárólag gyereknemzés céljából, házasságban élhet eme testi örömökkel. A kereszténység többi ágában (református, evangelikus stb) ilyen megkötés pedig már nincs, azok úgy-azzal szexelnek, akivel akarnak. Ez csak egy behülyítő szöveg volt.


(az ilyen Jehova tanui és társai szektákba meg inkább ne folyjunk bele, mert ezekbe durvább dolgok is lehetnek)

2016. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!