Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abortusz után ugyanolyan lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz után ugyanolyan lesz a szex?

Figyelt kérdés

Volt egy mutetem, nemsokara letelik a ket het, utana erzesre ugyanolyan lesz minden, mint volt?


Foleg azoktol varom a valaszt akik ateltek hasonlot, hogy mik voltak utana a tapasztalatok, köszi!



2016. jún. 1. 16:03
 1/9 Lilalili ***** válasza:
83%
Nem kell egyből elítélni, lehet beteg volt a magzata és akkor nem tehet róla hogy el kellett vetetni.
2016. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Exem titokban volt abortuszon, amikor az egyik szeretőjétől terhes maradt. Nem vettem volna észre, ha máshonnan nem tudom meg, a szexből biztosan nem.
2016. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%
Ugyan. Akkor nem ez lenne az elso kerdes. Hogy a kerdesre is valaszoljak, nem tudom. Exemmel mindig vigyaztunk. Sose voltam terhes.
2016. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem baszok, en szeretkezem a parommal aki a tortentek utan is velem van es tamogat lelkileg, imadjuk egymast es ha a kontroll utan minden rendben van akkor egy nagy szeretkezéssel vegleg lezarjuk majd a mult ezen szomoru reszet. csak szeretnem ha testileg is minden olyan lenne velem mint azelott. ennyi. sajnalom a rosszindulatu embereket akik nem tudjak mi all a dontesek hattereben es megis ocsmanyul kopkodnek.
2016. jún. 1. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Bájos... Amikor a gyerektartási pénz fizetéséről van szó, a pasik egy emberként támogatják az abortuszt, de ha egy nőnek van valami problémája az abortusz miatt, akkor utolsó rosszéletű senki lesz a szemükben.

Amúgy nyugi, szerintem nem lesz semmi bajod (bár nem volt abortuszom)

2016. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
abortusz után nem 6 hétig tilos a szex?
2016. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
6 hetig tilos a behatolas a fertozesveszely miatt, nem ket het. Ket het alatt meg regenaroldni sem tud a terulet megfeleloen.
2016. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Nelem missed ab-om volt sajnos. Lényegében ugyanaz. Nem volt szívhsng a babámnak.

Szeptember 1. -én volt a műtét. Két hét után voltunk kontrolonn. Utánna szexelhettünk mert minden rendben volt. Babával 3 hónap mzlva próbálkoztunk újra. A szex ugyan olyan volt mint rég. Szülés után kellett 6 hét regenerálódás a gyermekágyi vérzés végéig. Remélem segítettem.

2016. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#3-as válaszoló,nálunk is hasonlo volt.Te hogyan élted meg a dolgot,ez volt a elválás közvetlen oka?
2016. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!