Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek csúnya dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya dolog hitegetni egy nőt szerelemmel csak azért, hogy megfektessem?

Figyelt kérdés
Eljátszani a nagy szerelmet aztán ahogy meg volt az aktus felszívódni...
2016. jún. 1. 08:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Igen, elég csúnya dolog!!
2016. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

12-esnek van nagyon nagyon igaza!

Most lehet ezt gondolod, de lehet 1-2 év múlva úgy beleszerelmesedsz egy lányba, hogy aludni sem bírsz és ha az a csaj kihasznál, akár testileg, akár érzelmileg, akár anyagilag, akár máshogy az nagyon fog fájni. És nagyon csúnya dolog a másik érzelmeivel játszani.

Akkor ha már csak szexet akarsz, akkor keress egyéjszakás kalandokat kedvelő lányokat, manapság úgyis akad

2016. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem csúnya dolog!!! Ha másként nem adja magát akkor ja!!! Ha az ember normális az unalmas,és leszarnak,ha valakiknél így lehet csak érvényesülni ez eleve a nőkre nézve szégyen!!!! Az a baj hogy ez jellemző a lányokra hogy a normális őszinte pasi nem kell mert a szép hazugságra jobban vágynak mint a rossz igazságra. Az igazság természeténél fogva olyan hogy fáj,mert nem az amit mi vagy is a lányok nagyképű elvárásainak kielégítése diktál,hanem az őszinteség,ami ennek nem felel meg,így kénytelen leszel hazudni.
2016. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
34%
Ha elmondod neki hogy max csak sz-e-x elküld a büdös p.i.c.s.á.b.a..A nők nagyon tudják osztani az észt de 1 nőt nem láttam még aki igent mondott volna 1 szexkapcsira pedig álitólag rengeteg ribi van. A nők beszarik!!! Bátorságuk csak a pénztől,befolyásos pasitól,és vagy a kigyúrt pasitól jön meg max. Ha egyik sem vagy akkor felejtős
2016. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ha a csaj olyan, hogy ő tényleg szeret téged, te meg csak a szexre hajtasz vele és kihasználod az irántad érzett érzelmeit, ez akkor tényleg csúnya dolog, mert nagyon megfogod sebezni, ha csak jól megdugod és ott hagyod.
2016. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
34%

Alrxnek igaza van.

Még a legnagyobb qrvák is elvárják, hogy szüzként kezeljék őket. Ha őszintén megmondod hogy dughatnátok párszor még ők vannak felháborodva.

2016. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Annyi lotyó van, miért a normális lányokkal baszol ki?


"#3 Én annak csak örülnék."


Persze, örülnél neki, ha belezúgnál egy lányba, és otthagyna a faxba. Kívánom, hogy történjen meg veled, aztán irkálj ilyeneket. Előbb-utóbb visszanyal a fagyi.


#23


Attól mert egy lány elvárja az őszinteséget, még elvárhatja azt is, hogy ne csak dugásra kelljen, a kettő miért zárja ki egymást?

Ha neked kritérium, hogy ne legyen a lány ribi, és letagadná, hogy végigment rajta a fél város, mert meg akar téged kapni, akkor gondolom te lennél a világ legfelháborodottabb embere, hogy hazudott és átcsapott egy lány.

2016. jún. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
34%
Van még olyan csaj akin nem ment át a fél város?
2016. jún. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
#28: Én pl. Ugyanis leginkább különböző városokból valóakkal szexeltem xD Viccet félretéve elég sok ilyen lány van, csak mivel általában introvertált típusok és nem a feltűnősködő réteg, így őket nehezebb észrevenni.
2016. jún. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
50%

# 28

Mondjuk rajtam még egy pasi sem. Persze itt a frusztrált szűzfiúk nagyon tudnak általánosítani.

Barátom volt már, de nem feküdtem le vele.

2016. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!