Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek csúnya dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya dolog hitegetni egy nőt szerelemmel csak azért, hogy megfektessem?

Figyelt kérdés
Eljátszani a nagy szerelmet aztán ahogy meg volt az aktus felszívódni...
2016. jún. 1. 08:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
51%
Vannak nők akik meg a pasit hitegetik a pénzéért. Mindkét nemben vannak szar emberek
2016. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%

Gusztustalan dolog ezt tenni. Más érzéseivel játszani csak azért, h neked egyszer jó legyen. Akkor tényleg keress olyat, aki kifejezetten erre hajt, mert van belőlük bőven. De ne kúrj át senkit ilyen módon, mert azt a sorstól egyszer majd úgyis vissza kapod! Nem most, majd akkor amikor nem is számítasz rá. Mert jó, h most ezt akarod, és nem hatna meg, ha a te fejedet is ugyanígy átb.sznák, de előbb vagy utóbb eljutsz arra az agyi/érzelmi szintre, h nem lesz elég 1-2 kósza dugás, többre fogsz majd vágyni. És akkor majd ha ezt eljátszák majd veled is, akkor az pokolian fog ám fájnú!


Amúgy meg jó lenne, ha a korosztályod tudna 1 hétnél tovább gondolkozni dolgokkal kapcsolatban, és akkor nem lenne ennyi gyökér.

2016. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
63%

Ha állítólag annyi a r¡banc a fiatal lányok között, akik egyből szétteszik, ahogy azt mindenki előadja, akkor mi a fa$zért normális lányokat szédíteni, hazudozni, hogy az önző érdekeid érvényesüljenek???

Az persze le van $zarva, hogy egy olyan beállítottságú lányban, aki komoly kapcsolatot szeretne, mekkora károkat lehet így okozni...

(Nem vagyok érintett a témában, kapcsolatban élek, idősebb is vagyok + volt jópár alkalmi kapcsolatom, de teljesen más kinézetű a dolog, ha az ember tudja, mi miről szól, mint amikor félre van vezetve és hazudoznak neki.

Páran velem is eljátszották, na azok ne kerüljenek a szemem elé, mert ezektől a gyomrom felfordul.

Akivel tudtam, hogy szex és nem több, eldönthettem, akarom-e, és ha belementem, akkor tudtam, hogyan kezeljem, nem sérült senki.)

2016. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Szerintem férfitől biológiailag természetes viselkedés, hogy udvarláskor arról próbálja meggyőzni a nőt, hogy őt nagyon különlegesnek érzi. A szerelem szó használatát sem tartom furának, könnyedebb lelkesedés esetén sem.


Gyakorlatban azért csak egyszeri szexért senkinek sem udvarolunk heteket, hogy utána meg rögtön otthagyjuk.


Az olyan nő pedig aki elhiszi egy este/1-2 randi után után, hogy már rögtön komoly szerelem, és csak ezért fekszik le a férfival, az nem is érdemli meg, hogy bárki is komolyan vegye.

2016. jún. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

#1

Rossz helyen keresgélsz. Amúgy sem kéne ilyen pofátlanul általánosítani.

2016. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Miért nem lepődök meg??! Mit szólnál ,ha veled is ezt csinálja majd egy csaj?? Megérdemelnéd!!!
2016. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Más érzéseivel játszani gusztustalan dolog.

Egyet jegyezz meg, de ezt jól vésd a fejedbe, hogy az élettől mindent visszakapunk, amit adunk. ;)

2016. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Persze utolsó.
2016. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
13-as leirasat nagyon osztom.
2016. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Tenyleg ugy erzed, el kell jatszani? A szep csajoknak atlagosan 6-8 ferfi megvolt mar az en koromra (ismerosok), azok kozul egy volt igaz szerelembol kb. :D


Nekem is volt mar szexkapcsolatom. Szoval igazan nem ertem, miert kellene megjatszanod magad. Inkabb adj lehetoseget a csajnak, hogy eldonthesse, bele akar-e menni, az legtisztabb.


/tegnap volt egy kerdes, hogy miert hiszi minden no, hogy a pasik csak dugni akarnak... :'D/


23N

2016. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!