Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kivanjam meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macsitappancs kérdése:

Hogyan kivanjam meg?

Figyelt kérdés

A problema az, hogy a munkam miatt nagy stressz van, igy a szex ritka, mivel nem kivanom. Parom viszont akarja.

2 eve vagyunk egyutt, ebbol 1 evig magyarorszagon eltunk, semmi gond nem volt. Kijottem kulfoldre, o kicsivel utanam, meg nem volt gond, de ra 2-3 honapra jottek a problemak. Nem kivanom a szexet, se vele se massal.. Valami olyan modszer nincs, amivel ramjonne a vagy? Olyan jo lenne... 2 hetente 1 alkalommal van akcio sajnos :(


2016. máj. 28. 18:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja kimaradt, 22 eves nő vagyok
2016. máj. 28. 18:23
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem egyedi , nálunk is pontosan igy van , egy idö után hozzászokik az ember

39/F

2016. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kezdtél el esetleg fogamzásgátlót vagy más gyógyszert szedni? Ha csak a külföldre költözés, a sok stressz okozta ezt nálad, akkor érdemes lenne valamilyen stresszkezelési tréningre elmenned, akár csoportosra, akár egyénileg felkeresve egy szakembert. Azon is érdemes elgondolkozni, hogy nem lehet-e esetleg az az oka a libidód csökkenésének, hogy valójában azelőtt sem volt igazán jó a szex köztetek. Ha a testednek nem jó, akkor egy idő után nem fogja kívánni. Gondold át, hogy kielégítő volt-e számodra, volt-e esetleg valamilyen negatív élmény, vagy amit úgy érzel utólag, hogy a párod máshogy is csinálhatta volna stb.
2016. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ez engem zavar. Eroltetni nem akarom, mert neki se jo meg nekem se..
2016. máj. 28. 18:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a kamagrát

Úgy hallottam hatásos

2016. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézzetek esetleg együtt olyan videókat.. Vagy vannak hormonos parfümök... Hosszabb előjáték... " szexys játékok ".. Pucéran mászkálás egymás előtt... !? :) :D


24/ L

2016. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jo volt vele mindig. Ami zavaro az az, hogy o sokaig birja, neki fel ora keves, nekem meg 10 perc is eleg. Nem tudja sajna idoziteni magat, de nekem nem kell orakig, mert azert unalmas lesz..
2016. máj. 28. 18:32
 8/10 anonim ***** válasza:

"a munkam miatt nagy stressz van"

A pasid tudja, hogy ez a stressz mekkora hatással van rád? Csak mert rád férne egy kiadós lazítás. Itt a nyár, a jó idő, amikor tudsz, menjetek ki az udvarra. Feküdj le, ő kösse be a szemed egy sállal. Kenje be a tested babaolajjal és masszírozzon jó alaposan tetőtől-talpig (de szánja rá az időt, legalább 45 percet). Aztán aludj a szabadban egy jót (még mindig bekötött szemekkel).


22/L

2016. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 as ötlete is jó. :) Vigyétek színt az egészbe.... Cseréljetek esetleg vágyakat.. Lehet, hogy eddig nem volt, de most van olyan, amit lenne kedvetek kipróbálni . :)

Egy lázító masszázs - fürdés stb.. Sokat dob az emberen.... :D

2016. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kornyezetvaltozas miatt lehet.


En inkabb uj helyekre mennek, mint hogy mindig ugyanabban az agyban csinaljuk.


Nalunk volt a vonaton feluton Kent fele, hegyteton, parkban, stb.


9 eve nyomjuk es nincs panasz :)

2016. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!