Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak, hogy ne kívánja...

Mit csináljak, hogy ne kívánjam ennyire a cigit? 17/F

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve cigizek, napi 9-10 szálat szívok, le szeretnék szokni, de nem tudok:(


Ma eddig "csak" 6 ot szívtam, de nagyon kívánom most is és nagyon nehéz megállni, hogy ne gyújtsak rá...:/


Van vkinek vmi ötlete?


köszi előre is!

17/F


2016. jan. 7. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
ne vegyél többet. én így szoktam le
2016. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám, hogy 1-et vagy 2-őt elszívnék gyorsan egymás után. Akkor nikotin mérgezést kapsz, hányingered lesz, izzadsz, émelyegsz. Na ezek után nemigen lesz kedved rágyújtani mégegyszer.
2016. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamo77db ***** válasza:
0%
Miért kellett 15 évesen rászokni? Most aztán itt vagy nyakig a szószban. Nem tudok neked mit mondani, én egész életemben 3x gyújtottam rá, de annyira undorító volt, hogy nem követték újabb próbálkozások. Így aztán nincs gondom vele.
2016. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én csinálom (kb 25 év dohányzás után):

Próbálom lefoglalni magam minden percben. Emellett elkezdtem konditerembe járni. Sokkal több vizet iszok. És feltankoltam cukormentes rágóval. :D

Január 1 óta bírom, bár még nem kerültem kritikus helyzetbe. Holnap első munkanap, ettől azért tartok kicsit.

2016. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én se értem, miért szokik rá valaki 15 évesen, vagy korábban, de mindegy.


Amúgy a nikotinmérgezésben lehet valami; pont most hallottam valakitől, hogy úgy "szokott le", hogy buliban lehúzott egyet véletlenül abból a pohárból, amiben mindenki a cigijét oltotta ki; kórházba került nikotinmérgezéssel, túlélte, de többet nem gyújtott rá...

2016. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld elterelni a gondolataidat, sportolj.
2016. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!