Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy újra kívánjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra kívánjam a barátnőm?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, kapcsolatunk kezdetén néha napi háromszor is szexeltünk. Most általában két hetente egyszer.. Már ott tartok, hogy inkább elintézem magamnak mert az jobban esik. A szexre vágyom, csak nem vele. A probléma viszont az, hogy nagyon szeretem őt és tökéletes a kapcsolatunk. Szeretem vele tölteni az időm, viszont a szex nem jó vele nekem, pedig mindent megtesz én mégis más nőre vágyok szex terén.

2016. jan. 22. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem tökéletes a kapcsolat. Előbb-utóbb szakítani fogtok, illetve te fogsz vele, mert jön egy olyan lány, akivel a szex is jó.
2016. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha fejben nem vagy ott akkor nem fogod élvezni a szexet a csajszival. Bármennyire is szereted az intimitás megszűnt közöttetek.

Ilyenkor azt szokták javasolni, hogy egy kicsit távolodjatok el egymástól, ne találkozzatok olyan sűrűn, próbáljátok újra egymásra találni. Persze ebben az is benne van, hogy vége lesz a kapcsolatnak, de ha nem vágytok egymás társaságára akkor annak már úgy is mindegy.

37F

2016. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Beszéltél már vele arról, hogy mik az ágyban a vágyaid? Kommunikáltatok arról, hogy min változtassatok, hogy jobb legyen?


Próbálj meg beszélni vele, csodákra képes az egyenes beszéd.

2016. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Felesleges lenne arról beszélni, hogy mik a vágyaim mert azokat sem vele szeretném csinálni.
2016. jan. 22. 14:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes.. szabad tudni miért? Mi ennyire rossz vele, hogy még változtatni sem akarsz a kialakult helyzeten?
2016. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekelne, hogy miért. Változott az alakja? Rossz a ritmus érzéke? Nem ügyes? Mi az oka? Nagyon érdekelne.
2016. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem rossz vele! Nem is változott semmiben,ugyan olyan mint régen. Egyszerűen nem érzem, hogy lefeküdnék vele. Ahhoz tudnám hasonlìtani mint mikor az embernek van egy testvére. Vele sem feküdne le hiába szép.
2016. jan. 22. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez elég bukónak tűnik. Ha nem kívánod, akkor megette a fene az egészet. Még ha húsz éve együtt volnátok, akkor azt mondanám, hogy menjetek swingerezni vagy valami, de ha egy év után itt tartotok, akkor felesleges ezt erőltetni. Barátok vagytok, nem szerelmespár.
2016. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kihűlt a szerelem, nincs meg a kémia már. Tudom milyen, nekem sincs már meg a párom iránt, tök szar, de nekün van két gyerekünk, (én vagyok a nő) úgyhogy nekem ez van, ezt kell szeretni.Még az érdekelne, hogy az elején volt nálad kémia? Szikra? Wow? vagy sosem volt meg.

Ti már barátok vagytok, szerintem ne szédítsd a lányt, hanem engedd, hogy mással boldog legyen, s te is találhatsz olyat, akibe szerelmes leszel, és miért ne lehetnétek továbbra is jó ismerősök, akik havonta kéthavonta megisztok egy sört, kávét...???


Hm?

2016. jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, elejétől fogva megtett neked mindent. Köszönöm, nincs több kérdésem.
2016. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!